تراکتور بدون تی‌تی ها تنها ۴ چرخ است/ تیم در بدترین برهه ممکن قرار دارد
تراکتور بدون تی‌تی ها تنها ۴ چرخ است/ تیم در بدترین برهه ممکن قرار دارد

سرمربی اسبق تراکتورسازی در شرایطی که این تیم وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارد از تمایل خود برای بازگشت صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، تونی الیویرا، سرمربی پرتغالی سال های نه چندان دور تیم تراکتورسازی که در سه مقطع مختلف روی نیمکت این تیم نشست، در روزهای اخیر به عنوان یکی از گزینه های هدایت سرخ پوشان تبریز مطرح شد که این موضوع با استقبال هواداران تراکتورسازی همراه بود. این اتفاق در حالی رخ داد که هنوز وضعیت مالکیت باشگاه مشخص نیست و تا زمان مشخص نشدن این موضوع نمی توان هیچ خبری را در مورد پیوستن بازیکن یا مربی به تراکتورسازی قطعی دانست. در این ارتباط گفت‌وگویی با تونی الیویرا انجام دادیم تا نظر او را در مورد مسائل مختلف جویا شویم:

تراکتور در بدترین برهه ممکن قرار دارد

خطرناک ترین برهه ای که یک تیم می تواند در آن قرار بگیرد، برهه ای است که تیم تراکتورسازی در حال حاضر در آن قرار دارد. این تیم دچار یک بی ثباتی بزرگ شده و این موضوع به شدت هواداران را آزار می دهد. هوادارانی که تراکتور بدون آنها تنها ۴ چرخ است و بس، این حق را دارند که در مورد تیم شان نظر بدهند و مسئولان باشگاه نیز باید به نظرات آنها احترام بگذارند. هر چه زودتر امیدوارم تکلیف مالکیت باشگاه تراکتورسازی مشخص شود تا این تیم بتواند خود را برای حضوری قدرتمند در لیگ آینده آماده کند.

ارتباطم با تراکتور با قرارداد روی کاغذ تمام نمی شود

حضور در تراکتورسازی برای من لحظات بزرگی را رقم زد و داستان زندگی ام سر فصل های بسیاری با موضوعیت تراکتورسازی دارد. در این موضوعات احساسات عاشقانه بین من و هواداران موج می زند. من سال ها با تی تی ها زندگی کرده ام، همراه با آنها خنده ام و همراه با آنها اشک ریخته ام.

هر چه که باید یک هوادار از تراکتور بداند را می دانم

با وجود دور شدن از فوتبال ایران همواره تراکتورسازی در قلب من جا دارد. هر چه که باید یک هوادار از تراکتور بداند را می دانم. می دانم که این تیم در سال های اخیر به شدت نتایج ضعیفی کسب کرده و می دانم که دل هواداران شکسته است. من نیز مثل همه هواداران از نتایج تیم نگران بودم و فصلی که گذشت فصل بدی برای تراکتور بود.

تراکتور نیاز به رسیدگی فوری دارد

وضعیتی که تراکتورسازی در حال حاضر دارد، وضعیتی نیست که آن را سهل بگیریم و دست روی دست بگذاریم. این تیم نیاز به رسیدگی فوری دارد. از مدیریت گرفته تا بازیکنان و کادرفنی باید تقویت شوند و تیمی آماده فصل جدید شود که توانایی پاک کردن خاطرات بد سال های قبل را داشته باشد. صدای نبض تراکتور از سکوها می آید و تا زمانی که نتوانند هواداران را با تیم آشتی دهند هیچ کاری از پیش نخواهند برد.

تبریز خانه من است

صحبت در مورد همکاری فصل آینده جایز نیست، اما تحمل پریشانی هواداران هم برایم راحت نیست. من همیشه در خدمت ارتش سرخ تراکتور هستم و تبریز را خانه خود می دانم.

انتهای پیام/