تراکتورسازی اوایل هفته آینده به زنوزی واگذار می‌شود
تراکتورسازی اوایل هفته آینده به زنوزی واگذار می‌شود

به نظر می‌رسد که باشگاه تراکتورسازی آرام آرام در حال رسیدن به ساحل آرامش است.

به گزارش عصرتبریز، شنبه هفته جاری مهلت یک هفته‌ای مزایده باشگاه تراکتورسازی به پایان رسید. هواداران تراکتورسازی که نگران شرایط تیم‌شان هستند در طول روزهای گذشته پیگیر نتیجه این میزایده بودند ولی علی‌رغم اعلام قبلی این هفته اتفاقی رخ نداد.

البته طبق اطلاعات بدست آمده، واگذاری تیم تراکتورسازی به محمدرضا زنوزی قطعی شده و خبر خوبی که می تواند هواداران تراکتورسازی را از نگرانی در بیاورد این است که طی روزهای شنبه یا یکشنبه هفته آینده پروسه واگذاری باشگاه تراکتورسازی به زنوزی قطعی خواهد شد.

لازم به ذکر است که باشگاه تراکتورسازی برای حضور در لیگ هجدهم هنوز اقدامی انجام نداده و همه منتظر مشخص شدن تکلیف مالکیت این باشگاه هستند. بی شک پس از مشخص شدن مالکیت باشگاه تراکتورسازی ابتدا شاهد تعیین تکلیف مدیریت باشگاه و سپس انتخاب سرمربی خواهیم بود.

این در حالی است که طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر جدایی بازیکنانی چون محمد ایرانپوریان از تراکتورسازی منتشر شده و این موضوع می تواند باعث تسریع در سر و سامان بخشیدن به مدیریت باشگاه باشد چرا که در صورت تداوم این شرایط شاهد جدایی ستاره های دیگر تیم که در حالت بلاتکلیفی قرار دارند خواهیم بود.

انتهای پیام/