باید نام شهدای آزادسازی خرمشهر زنده بماند
باید نام شهدای آزادسازی خرمشهر زنده بماند

فرمانده پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز با اشاره به اینکه خرمشهر سرزمینی است که خاکش از خون شهدا و فرزندان ایران مزین شده است، گفت: باید همیشه نام شهدای آزادسازی خرمشهر زنده بماند.

به گزارش عصرتبریز، امیر سرتیپ دوم خلبان جلیل هاشمی صبح امروز (پنج‌شنبه) به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در صبحگاه مشترک یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در تبریز با بیان اینکه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر هرگز فراموش نمی شود، گفت: سوم خرداد هرگز از اذهان ملت بزرگ ایران پاک نمی شود چراکه این روز و این اتفاق خیلی بزرگ و مهم بود.

وی با بیان اینکه حفظ و حراست از حریم و حماسه هشت سال دفاع مقدس ضروری است، افزود: باید روحیه و اهداف شهدای هشت سال دفاع مقدس به جوانان تبیین شود.

فرمانده پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز با تاکید بر اینکه دنیا در این روز بزرگ به ایمان، صلابت، عزم و عشق رزمندگان اسلام آفرین گفت، ادامه داد: در سوم خرداد دشمن لرزید و دیدند که نمی توانند در برابر اراده ملت بزرگ ایران مقاومت کنند.

هاشمی با اشاره به اینکه خرمشهر سرزمینی است که خاکش از خون شهدا و فرزندان ایران مزین شده است، گفت: باید همیشه نام شهدای آزادسازی خرمشهر زنده بماند.