شنیدم امتیاز تیم شهرداری تبریز را فروخته‎اند/ جانشین کی‌روش باید یک مربی ممتاز خارجی باشد
شنیدم امتیاز تیم شهرداری تبریز را فروخته‎اند/ جانشین کی‌روش باید یک مربی ممتاز خارجی باشد

سرمربی تیم دسته اولی شهرداری تبریز در مورد وضعیت این تیم گفت: آنطور که شنیدم امتیاز این تیم را به تیم بعثت کرمانشاه فروخته اند

به گزارش عصرتبریز، سیروس دین‌محمدی در مورد دیدار دوستانه روز دوشنبه ایران با ترکیه اظهار داشت: ترکیه یکی از تیم‌های خوب فوتبال محسوب می‌شود که بازیکنان ملی پوش این کشور در باشگاه‌های معتبر اروپایی از جمله بارسلونا و آث میلان بازی می‌کنند و این مسابقه می‌تواند برای تیم ملی ما خیلی مفید باشد.

وی افزود: تیم ملی در جام جهانی کار سختی دارد و در یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی قرار گرفته‌ایم و به عنوان یک ایرانی امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق شود. هرچند من هم از خط خوردن برخی بازیکنان از تیم ملی تعجب کردم اما باید به نظر و سلیقه کی‌روش احترام بگذاریم.

دین‌محمدی در مورد اینکه کی‌روش اعلام جدایی از تیم ملی کرده است، گفت: به هر حال او ۷ سال در فوتبال ایران حضور داشت و برای فوتبال‌مان زحمت کشید و شاید اکنون نیاز باشد که یک تفکر جدید در تیم ملی حاکم شود البته قطعا جانشین کی‌روش هم باید یک مربی درجه اول و ممتاز خارجی باشد. ما با کی‌روش دو مرتبه به جام جهانی رفتیم و او در فوتبال ایران خوب کار کرد.

سرمربی تیم دسته اولی شهرداری تبریز در مورد وضعیت این تیم گفت: آنطور که شنیدم امتیاز این تیم را به تیم بعثت کرمانشاه فروخته اند به هر حال من فصل گذشته برای این تیم زحمت کشیدم و موفق شدم تیم را در لیگ دسته اول حفظ کنم. اکنون هم یکی دو پیشنهاد دارم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس