رقابت ناسلام و قیمت شکنی برخی شرکت‌ها علت وضع موجود می‌باشد
رقابت ناسلام و قیمت شکنی برخی شرکت‌ها علت وضع موجود می‌باشد

امروز و دیروز تعدادی از رانندگان تاکسی آنلاین قونقا و سایر اپلیکیشن ها در اعتراض به کرایه‌های ارزان در مقابل دفاتر این شرکتها دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش عصرتبریز، مدیر عامل شرکت قونقا با حضور در بین معترضین ضمن دلجویی و دریافت نظرات و انتقادات رانندگان معترض توضیحاتی پیرامون شفاف سازی نحوه محاسبه قیمت سرویسها و همچنین در رابطه با مشکلات این رانندگان مطرح کرد.

حامد صفری ضمن قدردانی از زحمات این رانندگان اذعان داشت: همواره قونقا برخلاف سایر شرکتها که در مقابل اعتراضات سکوت اختیار می‌کنند اعلام می‌دارد همکاران ما چه در داخل شرکت و چه همکاران راننده در صحنه خیابانها هیچ تفاوتی برای ما ندارند و جزو یک خانواده محسوب می‌شوند.

وی افزود: ضمن حمایت از رانندگان اعلام میداریم وضعیت موجود نه بر گردن قونقا بلکه به دلیل رقابت ناسلام در بازار موجود یا دامپینگ (قیمت شکنی) برخی شرکت‌ها می باشد.

مدیر عامل قونقا تاکید کرد: این شرکت ها با پخش پول و در مقابل افزایش ناگهانی قیمت در مواقعی که مسافر مجبور به استفاده از سرویس های تاکسی آنلاین می باشند از مردم و رانندگان سو استفاده می‌کنند.

صفری گفت: قونقا بارها در مورد عواقب پخش پول و رقابت نا سالم توسط شرکت‌های رقیب صحبت کرده و خواستار هماهنگی بیشتر در این زمینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: تاکسی‌های آنلاین از بدو ورود به این عرصه همواره منشا خیر و برکات بسیاری چه برای مسافران و چه رانندگان بوده‌اند و علاوه بر تسهیل و به صرفه کردن حمل و نقل عمومی برای مسافران باعث ایجاد درآمد برای رانندگان نیز بوده‌اند، حال  امیدواریم تاکسی‌های آنلاین به کمک اتحادیه مربوطه و هماهنگی با مسوولین به سازوکاری متعادل دست یابند که قیمت‌ها منصفانه محاسبه گردد، وگرنه تاکسی آنلاین قونقا به هیچ وجه از افزایش قیمت به ضرر مسافران و رانندگان استقبال نخواهد کرد.

انتهای پیام/