تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی خارجی درجه یک است/ به وعده‌ام جامه عمل پوشاندم
تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی خارجی درجه یک است/ به وعده‌ام جامه عمل پوشاندم

سرپرست باشگاه تراکتورسازی گفت: با توجه به وضعیت موجود، تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی خارجی درجه یک خواهد بود و در این راستا تلاش می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، عباس الیاسی در خصوص تعیین وضعیت واگذاری تیم تراکتورسازی به بحش خصوصی اظهار کرد: بعد از اینکه به عنوان سرپرست تراکتورسازی انتخاب شدم به هواداران قول خصوصی‌سازی دادم و خوشبختانه توانستم به این وعده عمل کنم. با تلاش‌هایی که انجام شد توانستیم خیلی زود این امر را به سرانجام برسانیم. با رایزنی‌هایی که صورت گرفت و با کمک  افراد دلسوز و کاربلد شب گذشته واگذاری تراکتورسازی به زنوزی قطعی شد.

وی افزود: واقعاً کار سختی بود. خدا را شاکریم که توانستیم به وعده‌ای که به هواداران دادیم جامه عمل بپوشانیم و این امر عملی شد و توانستیم سربلند شویم.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در مورد برنامه های آتی این باشگاه توضیح داد: در وهله اول باید هرچه سریع‌تر هیأت مدیره تراکتورسازی مشخص شود و نباید زمان را از دست داد تا بتوانیم خیلی سریع تیم قدرتمندی برای لیگ هجدهم تشکیل دهیم و با انتخاب سرمربی و جذب بازیکنان قوی کار را پیش ببریم.

وی عقد قرارداد یک تیم ترکیه‎ای با ارطغرل ساغلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: ساغلام هم با یک تیم جدید قرارداد بست، ولی ما پول او را تا ریال آخر پرداخت کردیم. قرارداد ساغلام به شکلی بسته شده بود که اگر یک روز هم در پرداخت پول او تأخیر می‌کردیم جریمه سنگینی به همراه داشت و باشگاه با مشکلات فراوانی روبه‌رو می‌شود.

الیاسی در مورد گرینه‎های احتمالی سرمربی‎گری تراکتور اظهار کرد: چند گزینه به ما معرفی شده است که این مسئله نیاز به بررسی دقیق دارد. با توجه به وضعیت موجود، تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی خارجی درجه یک خواهد بود و در این راستا تلاش می‌شود.

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی درخصوص وضعیت جذب سرباز – بازیکن برای تیم تراکتورسازی، تصریح کرد: دوباره تأکید می‌کنم، تراکتورسازی دیگر یک تیم نظامی نیست، به همین خاطر آنها نمی‌توانند سرباز داشته باشند. سربازان غیرفوتبالی که آنجا خدمت می‌کردند هم باید هرچه زودتر به یگان خدمتی خود بازگردند؛ در مورد وضعیت بازیکنان سرباز فعلیهم به زودی تصمیم‌گیری می‌شود و نتیجه را اعلام می‌کنیم. فعلاً چیزی مشخص نیست.

وی با بیان اینکه متأسفانه تراکتورسازی ازجمله تیم‌هایی است که پرونده‌های مالی زیادی علیه آن وجود دارد، گفت: باید این مشکل حل شود. روز اولی که در تراکتورسازی مسئولیت گرفتم دستور دادم تا مسئولان حقوقی این امور را پیگیری کنند تا باشگاه دیگر با مشکلاتی مثل اتفاقاتی که در یکی دو سال خیر رخ داد، روبه‌رو نشوند. با مدیران فدراسیون هم صحبت کردیم، همچنین زنوزی حاضر شده برای حل مشکلات رقم بیشتری را پرداخت کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازهم از افرادی که برای نهایی شدن امر واگذاری به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. باشگاه تراکتورسازی با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای خصوصی‌سازی تلاش خود را انجام داد و توانست در بحث خصوصی‌سازی موفق عمل کند و باشگاه به زنوزی منتقل شود. امیدوارم در ادامه حمایت‌های لازم صورت بگیرد تا تراکتورسازی بتواند به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند و باعث شادی هواداران پرشمار خود شود.

انتهای پیام/