پشت هوادار پنهان شو و تکذیب کن!
پشت هوادار پنهان شو و تکذیب کن!

انتشار رقم قرارداد چند تن از ستاره های سال گذشته تیم تراکتورسازی در فضای مجازی حرف و حدیث های زیادی به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار عصر، تراکتورسازی سال گذشته لیگ برتر را در حالی آغاز کرد که به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات شرایط بسیار بدی بر این تیم حاکم بود. بسیاری از ستاره ها از جمع تراکتوری ها جدا شدند و در مقابل بسیاری از آنها نیز ماندند تا بیش از پیش محبوب شوند. پس از تمدید قرارداد ستاره های تراکتورسازی، شاهد انتشار اخبار و مصاحبه هایی بودیم با این مضمون که بازیکنان سرشناس تیم به دلیل شرایط ویژه باشگاه قراردادهایی با مبالغ بسیار پایین تر از همیشه عقد کرده و این تیم به جز یک مورد، بازیکن میلیاردی ندارد.

پس از انتشار مبلغ قرارداد چند تن از ستاره های تیم تراکتورسازی طی روزهای اخیر، مشخص شد که این ادعاها کذب محض بوده اند. بر این اساس هواداران تراکتورسازی دریافتند که تعداد زیادی از ستاره های تیم شان که در طول فصل عملکرد خوبی هم نداشتند، قراردادهای بالای یک میلیارد ثبت و در عین ناباوری ان را کتمان کرده اند.

در آغاز لیگ هفدهم اکثر ستاره های تراکتورسازی چنین موضوعی را تکذیب کرده و عشق به تیم و هواداران را عامل اصلی تمدید قراردادهایشان دانستند اما اینک مشخص می شود که رقم قرارداد این بازیکنان نیز در تمدید قراردادهایشان بی تاثیر نبوده است!

انتهای پیام/