دستفروش هستم و در خانه پدری ساکن هستم/ شاکرم اما نگران از آینده/ یک قل درگذشت
دستفروش هستم و در خانه پدری ساکن هستم/ شاکرم اما نگران از آینده/ یک قل درگذشت

پدر ۶ قلوهای تبریزی می‌گوید خوشحالی‌ام را نمی‌توانم پنهان کنم اما در حالت اغما هم به سر می‌برم؛ بیشتر ناراحتی‌ام به خاطر مشکلاتی است که برای نگهداری از ۶ کودک‌ با آن مواجه هستم.

به گزارش عصرتبریز، میوه فروش(دستفروش) است و از اینکه خداوند ۶ فرزند به او داده، شاکر است. می‌گوید خوشحالی‌ام را نمی‌توانم پنهان کنم اما در حالت اغما هم به سر می‌برم. بیشتر ناراحتی‌ام به خاطر مشکلاتی است که برای نگهداری از ۶ کودک‌ با آن مواجه هستم.

عصر دیروز بانوی جوان تبریزی در بیمارستان الزهرا تبریز ۶ قلو به دنیا آورد اما متاسفانه مطلع شدیم یکی از نوزادان که دختر بود، فوت کرده است.

بیشتر بخوانید:

تولد نوزادان شش قلو در بیمارستان الزهرا(س) تبریز

سلیمان باقری‌فرد پدر ۶ قلوهای تبریزی اظهار کرد: بنده پدر ۶ قلوهایی تبریزی هستم که دیشب ساعت ۱۹ قبل از اذان به دنیا آمدند.

وی افزود: بنده اهل تبریز و ساکن اطراف شهر در منطقه باسمنج در خانه پدری ساکن هستم و وضعیت مالی مناسبی هم را ندارم.

پدر ۶ قلوهای تبریزی با بیان اینکه یک سال بود که ازدواج کردیم و این ۶ قلوها اولین فرزند ما هستند، ادامه داد: در اولین سونوگرافی دو جنین نشان داده شده بود و سپس در هفته‌های بعد بارداری به ترتیب یک قل اضافه می‌شد که در نهایت متوجه شدیم ۶ جنین هستند و خدا را شاکرم.

وی افزود: البته یکی از دخترهایم هنگام تولد فوت کرد و الان دارای ۵ فرزند هستم که در ‌nicu و تحت مراقبت ویژه هستند.

باقری‌فرد افزود: بنده شرایط مالی مناسبی ندارم و در زمان بارداری همسرم سراغ هر مسوولی که رفتیم، گفتند باید نوزادان به دنیا بیایند تا بتوانیم حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ماهانه هزینه پوشاک نوزادان ۳ میلیون تومان است و هر بار که سونوگرافی انجام می‌دادند، بالای ۷۰۰ هزار تومان هزینه داشت که با شرایط مالی من سخت بود.

این پدر افزود: ما زوج تازه ازدواج کرده هستیم و نیاز به حمایت داریم چراکه با این شرایط زندگی و تهیه و تامین هزینه‌های کودکان برایم سخت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه همسرم در ‌ICU است و بعد از ترخیص اسامی نوزادان را با هم انتخاب خواهیم کرد، گفت: علی اصغر، علی اکبر، زهرا و فاطمه و دنیا اسامی مدنظر است.

سه دختر و دو پسر این پدر تبریزی هنوز در بیمارستان الزهرا هستند، وی که با شغل میوه‌فروشی گذران زندگی‌ می‌کند چرخ زندگی‌اش به سختی می‌گذرد.

او از مسوولان درخواست هزینه‌ برای تأمین معاش فرزندانش دارد که امید است صدایش شنیده شود.

انتهای پیام/