شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترکیه
شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترکیه

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب یک دیدار دوستانه در ترکیه مقابل تیم ملی این کشور با نتیجه ۲ بر ۱ تن به شکست داد.

به گزارش عصرتبریز، ملی پوشان فوتبال ایران و ترکیه در چارچوب یک بازی دوستانه روز گذشته (۷ خرداد) در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم در استانبول به مصاف یکدیگر رفتند، که با گل های جنک توسون در دقیقه ۶ و ۵۰ برای ترکیه و اشکان دژاگه در دقیقه ۹۱ برای ایران، بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود ترکیه پایان یافت.

گل ایران روی توپ ارسالی اشکان دژاگه از نقطه کرنر و ضربه رضا قوچان‌نژاد به سمت دروازه ترکیه زد که از روی خط دروازه با دست مدافع میزبان بیرون کشیده و منجر به پنالتی و اخراج وی شد، به ثمر رسید.

ترکیه به سرمربی گری میرکو لوچسکیو و ایران نیز با کارلوس کی‌روش و داوری والنتین کوالنکو از ازبکستان و کمک‌ داوری روسلان سرازیتدینوف، آلیشر عثمانوف و حسین گوچک به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم ملی فوتبال ایران بعد از مشخص شدن لیست ۲۴ نفره جام جهانی، هفته گذشته تمرینات آماده‌سازی خود را در کمپ اختصاصی باشگاه بشیکتاش ترکیه برای رقابت با برابر تیم‌های اروپایی اسپانیا و پرتغال به سرمی برد.

علی دایی، سرمربی سایپای ایران و مصطفی دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای پیشین پرسپولیس نیز در ورزشگاه حضور داشتند و بازی را در کنار هم از نزدیک دیدند. پژمان جمشیدی و آتیلا حجازی نیز در میان تماشاگران ویژه این مسابقه بودند.

انتهای پیام/