قابلیت مات کردن افراد در اینستاگرام فعال شد
قابلیت مات کردن افراد در اینستاگرام فعال شد

جدیدترین بروزرسانی اینستاگرام قابلیت مات کردن را به کاربر می دهد؛ در این قابلیت افراد می توانند با مات کردن افراد بدون آنفالو کردن، مطالب آنها در فید خود حذف کنند.

به گزارش عصرتبریز، پیشتر قابلیتی برای عدم نمایش پست های افراد در اینستاگرام فعال شده بود اما در جدیدترین بروزرسانی این شبکه قابلیت مات کردن را به کاربر می دهد. در این قابلیت افراد می توانند با مات کردن افراد بدون آنفالو کردن، مطالب آنها در فید خود حذف کنند.

با این حساب دیگر اگر نمی خواهید فرد مشخصی را آنفالو کنید اما پست های آن به نمایش درنیاید، با این قابلیت آسوده خواهید شد. البته این نکته حائز اهمیت است که قابلیت اگرچه پست ها را از فید اصلی حذف می کند اما همچنان در پروفایل آنها قابل مشاهده است.

هدف از این قابلیت عدم تماشا پست هایی است که کاربر نمی خواهد آن را مشاهده کند. این امر کمک می کند تا از تعداد فالوورها نیز کاسته نشود. زیرا گاهی اوقات افراد مایل نیستند پست های فرد فالو شده را مشاهده کند و بدون این قابلیت در ابتدا می توانست تنها با آنفالو کردن پست را مشاهده نکرد و این امر موجب می شد تا فرد موردبحث کاربر را نیز آنفالو می کرد و همین امر در مجموع فالوورها را کاهش می داد.

به هر حال برای دریافت ویژگی کافیست اینستاگرام را بروزرسانی کنید.

انتهای پیام/