مسئولان تراکتور جواب تلفنم را نمی‌دهند/ بازیکنان می‌خواهند تکلیف خود را بدانند
مسئولان تراکتور جواب تلفنم را نمی‌دهند/ بازیکنان می‌خواهند تکلیف خود را بدانند

کاپیتان تراکتورسازی از شرایط فعلی خود ناراضی است.

به گزارش عصرتبریز، مهدی کیانی، کاپیتان تیم تراکتورسازی، در مورد شرایط فعلی خود و تیمش صحبت کرد:

از حضور زنوزی خوشحالیم

خوشحالیم که آقای زنوزی تیم را در اختیار گرفتند. به ایشان تبریک می گویم و امیدوارم حضورش در تراکتورسازی منشا خیر باشد. قطعا با حضور او شرایط خوبی برای تراکتورسازی رقم می خورد و امیدوارم سالیان سال موفق باشند.

جواب تلفنم را نمی دهند!

من قراردادم با تراکتور تمام شده است. از آنجایی که همیشه اولویت اولم تراکتورسازی بوده،‌بسیار دوست دارم وضعیتم را بدانم. اینکه اصلا مسئولان باشگاه مرا می‌خواهند یانه. به هر حال من کاپیتان تیم هستم و طبیعی است که بخواهم تکلیفم روشن شود. از این رو به مدیران باشگاه هرچقدر زنگ می‌زنم، کسی پاسخگو نیست. حداقل آقایان جواب تلفن ما را بدهند تا بدانیم چه باید بکنیم. از طرف دیگر ما هنوز مطالبات خود را نگرفتیم و نمی‌دانیم چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

می خواهم تکلیفم را بدانم

من از دو تیم پیشنهادهایی دریافت کردم اما همانطور که گفتم اولویتم تراکتورسازی است. من ۱۱ سال جوانی ام را در تراکتورسازی گذاشتم و می خواهم تکلیفم را بدانم. اگر مرا بخواهند با کمال میل می‌مانم اما اگر نمی‌خواهند بگویند تا تصمیم دیگری بگیرم.

شرایط فعلی مان خوب نیست

ما دوست نداریم هیچ بازیکنی از تراکتورسازی جدا شود. محمد بازیکن بزرگی است که زحمات زیادی برای تراکتورسازی کشید. او ۶ سال از جان برای تراکتور مایه گذاشت و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. از مدیریت باشگاه می‌خواهم درباره بازیکنان تصمیم بگیرند. الان شرایط خوب نیست. به هر حال ما بازیکنان می‌خواهیم تکلیف خود را بدانیم.

حفظ بازیکنان فعلی اولین کار است

امیدوارم در وهله اول بازیکنان کنونی تراکتورسازی حفظ شوند و تیم خوبی بسته شود. قطعا با مدیریت آقای زنوزی یارگیری خوبی انجام می‌شود. امیدوارم برنامه ریزی مناسبی انجام شود تا تیم قدرتمندی در لیگ هجدهم حضور پیدا کند.

نباید زمان را از دست بدهیم

تراکتورسازی در ۳، ۴ پست کمبود بازیکن دارد و نباید زمان را از دست بدهیم. امیدوارم مسئولان باشگاه هرچه سریع‌تر تکلیف را روشن کنند تا روزهای خوبی رقم بخورد.

انتهای پیام/