باور کنید مشکل چیز دیگریست!
باور کنید مشکل چیز دیگریست!

هواداران تراکتورسازی این روزها از بازی با نام های بزرگ خسته شده و در انتظار انتشار اخبار رسمی از سوی باشگاه شان هستند.

به گزارش عصرتبریز، پس از حضور محمدرضا زنوزی، به عنوان مالک در باشگاه تراکتورسازی تبریز هواداران این تیم امیدوار بودند که هر چه سریع تر تکلیف تیم شان برای فصل آینده مشخص شود. این اتفاق هنوز رخ نداده و با این که اول هفته جاری تراکتوری ها زنوزی را به عنوان مالک باشگاه خود شناختند، هنوز خبری از انتخاب سرمربی، تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و خرید بازیکنان جدید نیست. تنها موضوعی که این روزها هواداران تراکتورسازی با آن مواجه هستند، بازی با نام هاست. مطرح شدن نام هایی چون فلیکس ماگات و فرانک رایکارد به عنوان گزینه های هدایت تراکتورسازی، تی تی ها را به ناگه به یاد پروسه های طولانی و بی نتیجه انتخاب سرمربی در سال های اخیر می اندازد که با نام های بزرگ آغاز و به یک مربی خیلی معمولی ختم می شد.

اینک یک موضوع دیگر نیز حواس هواداران را پرت کرده است. موضوعی به نام انتخاب نام تراکتورسازی که به نظر می رسد دردی را برای آنها دوا نمی کند. آنها با همین نام سال هاست تیم شان را تشویق می کنند و زمانی خوشحال اند که این تیم نتیجه می گیرد. به نظر هم نمی رسد که موضوع تغییر نام تراکتورسازی به این زودی ها به نتیجه برسد پس آنچه که دوای درد این هواداران است، حضوری قدرتمندانه در بازار نقل و انتقالات است که می تواند متضمن کسب نتایج خوب در لیگ برتر ۹۸-۹۷ باشد.

تا زمانی که سرمربی تراکتورسازی انتخاب نشود، بلاتکلیفی هایی که در بالا اشاره شد ادامه خواهند داشت و باید دید سرانجام پس مطرح شدن نام های بزرگ، چه کسی در عالم حقیقت سرمربی تراکتورسازی خواهد شد؟

انتهای پیام/