نوسانات دلار رسمی نگران کننده نیست
نوسانات دلار رسمی نگران کننده نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که افزایش نرخ دلار در روزهای گذشته طبیعی است.

به گزارش عصرتبریز، معصومه آقاپور با اشاره به افزایش نرخ دلار رسمی در روزهای گذشته بیان داشت: تغییرات در نرخ دلار طبیعی است از سوی دیگر افزایش نرخ این ارز در روزهای گذشته قابل توجه نبوده وجای نگرانی نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییرات ۲۵ تومان نرخ دلار طبیعی است، ادامه داد: افزایش نرخ دلار تا ۵۰ تومان نگران کننده و چشمگیر نیست با این حال موضوع را هفته های آینده دنبال و از مسئولان اقتصادی کشور در خصوص علت این افزایش سوال می کنیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به فعالیت سامانه نیما، گفت: امید داریم با فعال تر شدن سامانه نیما، نوسانات دلار کمتر شود و ثبات بیشتری در نرخ این ارز در کشور تجربه کنیم.

وی بیان داشت: با وجود اینکه از ابتدای سال فعالیت فیزیکی صرافی ها ممنوع شده بود خوشبختانه از چند روز گذشته فعالیت صرافی ها در سامانه نیما آغاز شده است و این اتفاق می تواند تاثیر مثبتی بر بازار ارز داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به هرحال افزایش روزانه نرخ دلار که به بیش از ۵۰ تومان نبوده است را طبیعی می دانیم و امید داریم با فعال تر شدن سامانه نیما نوسانات کمتری را تجربه کنیم.

انتهای پیام/