هیتسفلد گزینه سرمربیگری تراکتورسازی نیست/ خطیبی مربی می‌شود
هیتسفلد گزینه سرمربیگری تراکتورسازی نیست/ خطیبی مربی می‌شود

مدیر فوتبالی باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه هیتسفلد گزینه سرمربیگری تراکتورسازی نیست، گفت: حداکثر تا ۱۰ روز دیگر سرمربی تیم مشخص می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، رضا مهاجری درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: قطعا سرمربی تراکتورسازی خارجی است و کمتر مربی ای با این شرایط به ایران آمده است. دامنه مربیان دارد محدود می شود و فکر می کنم تا ۱۰ روز آینده سرمربی مشخص شود.

وی در پاسخ به این سئوال که مربی مدنظر از کدام کشور و قاره است؟ گفت: هنوز به گزینه نهایی نرسیده ایم. اجازه بدهید تمام شود. فقط می توانم بگویم قطعا مربی رزومه دار اروپایی یا آمریکای جنوبی تا ۱۰ روز دیگر مشخص می شود.

مدیر باشگاه تراکتورسازی درباره مطرح شدن نام هیتسفلد به عنوان گزینه مدنظر این باشگاه، گفت: اینها گمانه زنی است. وقتی یک مربی دیگر کار نمی کند دلیل ندارد وارد چرخه مربیگری کنیم. نمی خواهم صرفا به خاطر اسم بزرگ یک مربی را انتخاب کنیم.

مهاجری در ارتباط با وضعیت رسول خطیبی و احتمال انتخاب وی به عنوان دستیار مربی خارجی تیم، تصریح کرد: صحبتهایی شده است. رسول هم بازیکن تراکتورسازی بوده و شناخت خوبی از این منطقه دارد می تواند به ما کمک کند ولی همه چیز منوط به روزهای آینده است.

وی در پاسخ به این سئوال که جذب بازیکنان جدید با نظر شما صورت می گیرد یا مالک باشگاه؟ گفت: وقتی من مسئولیتی را قبول کرده ام، این کار با نظر بنده صورت می گیرد. بازیکنان را مدنظر داریم و بعد از بررسی شرایط آنها را انتخاب می کنیم.

مدیر فوتبالی باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: تراکتورسازی یکی اضلاع قدرت است و انتظارات از این تیم بالا است. اگر قرار است قهرمانی محقق شود کار سختی است. باید تمام ابزار را فراهم کرد. در لیست بزرگسالانمان فقط ۵ تیم داریم. تمام بازیکنانی که عیارشان بالا است با تیم های دیگر قرارداد دارند. این کارمان را سخت می کند. روی هر بازیکن دست می گذاریم فقط باید یک تا دو میلیارد پول رضایتنامه بدهیم. سال گذشته شرایط جذب سرباز بوده است ولی امسال از این بحث هم محروم هستیم.

مهاجری افزود: به هر حال با تمام قدرت کار می کنیم و سعی می کنیم اشتباهاتمان را به حداقل برسانیم. تا ۷۰ درصد تیم را می بندیم. وقتی سرمربی انتخاب شد، با توجه به تفکر و برنامه های او سایر بازیکنان را می گیریم. بازیکنان خارجی را هم با نظر سرمربی تیم جذب می کنیم.

وی با بیان اینکه لیست خروجی نداریم، اظهار کرد: ما کلا ۵ بازیکن بزرگسال داریم. یکسری جوان خوب و آینده دار داریم. بقیه را هم باید تلاش کنیم نگه داریم.

مهاجری که با رادیو جوان صحبت می کرد، درباره وضعیت بازیکنانی مثل محمد ابراهیمی گفت: اکثر بازیکنان ما قرارداد ندارند. باید با آنها صحبت کنیم و ببینیم آیا شرایط تمدید قراردادشان را داریم یا خیر. ایران پوریان به سپاهان رفت و اینها کارمان را سخت می کند.

مدیر فوتبال باشگاه تراکتورسازی در پایان درباره وضعیت مهدی کیانی تصریح کرد: با کیانی به توافق رسیده ایم و امروز و فردا قرارداد این بازیکن را امضا می کنیم.

انتهای پیام/