پدیده فوتسال آذربایجان، تماشاگران را عامل مهم برای پیشرفت خود و هم سن و سالانش دانست.

به گزارش خبرنگار عصر، محمدباقر نادری، دروازه بان تیم شهدای گمنام تبریز که جزو بازیکنان پایه این باشگاه به شمار می رود، با درخشش در فصل گذشته مورد توجه تیم های بزرگسالان لیگ برتری نیز قرار گرفته است. او در مورد شرایط خود و فوتسال آذربایجان گفت‎وگویی انجام داده که در ادامه می خوانید:

افتخارات محمد باقر نادر

من در حال حاضر کاپیتان تیم شهدای گمنام تبریز هستم و تا کنون سه بار به مقام قهرمانی سوپر لیگ استان دست یافته ام. مقام های دیگری نیز دارم که از جمله آنها می توانم به مقام سوم لیگ مناطق فوتسال کشور اشاره کنم. فعالیت فعلی من در لیگ دسته یک جوانان کشور است و امیدوارم بتوانم خیلی زود راهی تیم های بزرگسالان کشور شوم. پس از پایان بازی های این فصل پیشنهاداتی هم از این تیم ها داشتم که با مشورت هایی که انجام دادم فعلا تصمیمی اتخاذ نکرده ام.

فوتسال در خون ما آذربایجانی هاست

آذربایجان را همه مهد فوتبال می نامند ولی به نظرم فوتسال هم در این خطه بازیکنان بزرگی دارد. فوتسال در خون آذری هاست. از همان دوران کودکی با گل کوچک شروع کردیم و سپس پله پله پیش رفته و راهی سالن شدیم. در سالن هم به گونه ای بودیم که تک تک بچه ها در حد و اندازه یک بازیکن حرفه ای بودند. این موضوع باعث شد تا خیلی زود رشد کنم. با توجه به استعداد خوب بچه ها و زحمات مربیان، فوتسال اذربایجان همواره بازیکنان مستعدی به فوتبال ایران معرفی کرده که من نیز امیدوارم روزی یکی از آنها باشم.

فوتسال آذربایجان به هواداران تراکتور نیاز دارد

مس سونگون این فصل قهرمان لیگ برتر کشور شد تا نشان دهد که فوتسال در آذربایجان چه قدرتی دارد. به نظر من که جز خیلی کوچکی از ورزش تبریز هستم فوتسال آذربایجان به هواداران تراکتور نیاز دارد. هواداران تراکتور که همواره این تیم را تبدیل به تیم خاص و دوس داشتنی کرده اند اگر در فوتسال نیز حضور داشته و تیم های شهرمان را همراهی کنند، ما حرف های بسیاری برای گفتن خواهیم داشت. همیشه آرزوی ما فوتسالی ها این بوده که سالن هایمان پر از هواداران پرشوری چون هواداران تراکتور شود.

اگر عاشق باشی با همه چیز خواهی جنگید

مسلما در فوتسال مثل فوتبال بحث مالی چندان مطرح نیست. من در رده ای قرار دارم که قراردادها چندان از نظر مالی تعریفی ندارند ولی چون یک عاشق فوتسال هستم به هیچ عنوان ناامید نمی شوم. عاشق که باشی همه با همه چیز خواهی جنگید تا سرانجام طعم موفقیت را بچشی. من اهداف بزرگی در سرم دارم که برای رسیدن به آنها انگیزه بسیاری دارم. تا رسیدن به آرزوهایم تلاش خواهم کرد و روزی را خواهم ساخت که با لباس تیم ملی در آسیا و جهان بدرخشم.

انتهای پیام/