اگر تجاوز به دانش آموزان قابل بررسی نبود، رهبر انقلاب دستور رسیدگی صادر نمی‌کرد
اگر تجاوز به دانش آموزان قابل بررسی نبود، رهبر انقلاب دستور رسیدگی صادر نمی‌کرد

یکی از نمایندگان تهران در مجلس گفت: در همه جای دنیا این اتفاقات رخ می دهد اما موضوع به شکلی مدیریت می شد که جامعه احساس ناامنی نمی کند.

به گزارش عصرتبریز، طیبه سیاوشی درباره واکنش مسئولان آموزش و پرورش به ماجرای تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در غرب تهران گفت: پیامی که آموزش پرورش می دهد، پیام خطرناکی است و آن این است که مدارس در حال ناامن شدن است.

او با بیان اینکه آموزش‌و‌پرورش پیام خطرناکی به مردم می‌دهد، گفت: آنها می‌گویند مدارس در حال «ناامن شدن» است لذا مسئولان آموزش و پرورش به جای این واکنش ها (که تعرضی رخ نداده یا موضوع به شدت آنچه در فضای مجازی منتشر شده نیست) بهتر است از مردم بخواهند به آنها فرصت داده شود تا موضوع را بررسی کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: با مسئله‌ای که تا این حد جامعه را حساس و متاثر کرده، نمی‌توان این گونه برخورد کرد. قطعا اگر موضوع قابل بررسی نبود، مقام رهبری درمورد آن چنین دستوری را صادر نمی‌کردند. با اینهمه برخورد آموزش و پرورش به گونه‌ای است که حتی همکاران نماینده که با مسئولان این وزارتخانه جلسه داشتند، از فضا و شرایط حاکم بر آن جلسه هم ناراضی بودند.

انتهای پیام/