سرمربی سابق تیم پدیده خود را مسئول شماره یک نقل و انتقالات تیم تراکتورسازی می داند.

به گزارش خبرنگار عصر، پس از مسجل شدن حضور محمدرضا زنوزی در تراکتورسازی، محمدرضا مهاجری، سرمربی فصل گذشته تیم پدیده مشهد به عنوان مدیر تیم تراکتورسازی منصوب شد. وی در صحبت های خود پس از تصدی این پست اظهار داشت: «من به عنوان مدیر تیم های تراکتورسازی کارم را آغاز کرده‎ام و در مورد مسائل فنی اختیار تام دارم. انتخاب سرمربی و تهیه فهرست بازیکنان ورودی و خروجی بر عهده بنده خواهد بود.»

ضمن اینکه او در بدو ورودش نیز اعلام کرد: «فعلا بعنوان مدیر تیم های این باشگاه انتخاب شده‎ام و صحبتی در مورد دستیاری نشده است.»

با توجه به صحبت های بالا می توانیم به این نتیجه برسیم که حوزه کاری محمدرضا مهاجری در تیم تراکتورسازی در شرایط فعلی بسیار گسترده است. او با صراحت خود را در زمینه انتخاب سرمربی و تهیه فهرست بازیکنان ورودی و خروجی صاحب اختیار تام می‎داند. این در حالی است که بنا بر اطلاعات کسب شده از منابع اگاه تا کنون چند بازیکن پیشنهادی از سوی مهاجری با توجه به سطح کیفی پایین شان وتو شده‎اند. نکته بسیار مهمی که در این شرایط باید به آن توجه کرد، فعالیت های قبلی و تجارب پیشین مهاجری است که خود به خوبی به آنها اشاره کرده است: «من قبلا هم در تیم سیاه جامگان و هم پدیده تجربه کار در بخش خصوصی را داشته و تیم سیاه جامگان را با بازیکنان جوان از لیگ دسته ۲ تا لیگ برتر رساندم.»

اظهارات فوق از سوی مهاجری در نقطه مقابل صحبت های محمدرضا زنوزی قرار دارد. زنوزی در اولین صحبت خود پس از در اختیار گرفتن باشگاه تراکتورسازی با صراحت اعلام کرد که تیم را در فصل آینده برای قهرمانی خواهند بست. این در حالی است که در حال حاضر مسئول مستقیم این کار در باشگاه تراکتورسازی فردی است که بزرگترین تجربه‎اش طبق گفته های خود رساندن سیاه جامگان از دسته دو به لیگ برتر است. بی شک عملکرد مهاجری در حیطه مربوط به سیاه جامگان بسیار نیک و قابل ستایش است اما سوال بزرگ این است که او که تا کنون تجربه کار در تیم های بزرگ و بستن تیم های مدعی برای قهرمانی نداشته چگونه خواهد توانست، تراکتورسازی را پس از سال ها دوباره به مدعی قهرمانی تبدیل کند؟

انتهای پیام/