تراکتورسازی تیمی با گزینه های بزرگ و خریدهای معمولی!
تراکتورسازی تیمی با گزینه های بزرگ و خریدهای معمولی!

شرایط فعلی باشگاه تراکتورسازی به گونه ای است که گزینه های مورد نظر این باشگاه بسیار بزرگتر از خریدهایشان هستند.

به گزارش خبرنگار عصر، باشگاه تراکتورسازی تبریز با توجه به صحبت های محمدرضا زنوزی، مالک خود برای قهرمانی در لیگ برتر بسته می شود. این در حالی است که تا به این لحظه  عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات به گونه ای نبوده که بتوان آن را در حد و اندازه های یک تیم مدعی قهرمانی بدانیم. زنوزی برای تسهیل کار خود در نقل و انتقالات محمدرضا مهاجری، سرمربی سابق پدیده را به عنوان مدیر تیم انتخاب کرد و مهاجری با توجه به مصاحبه های اخیری که داشت، مسئولیت مستقیم خریدهای تیم را بر عهده داشته و خروجی های تیم نیز با نظارت مستقیم او از جمع تراکتوری ها جدا می شوند.

با یک نگاه گذرا به عملکرد نقل و انتقالاتی تیم تراکتورسازی تا به این لحظه می توانیم به این نتیجه برسیم که آنها گزینه های بزرگی را نشانه گرفته و در نهایت با گزینه هایی معمولی به توافق نهایی می رسند. برای مثال، سید حسین حسینی به عنوان دروازه بان مورد نظر تراکتوری ها معرفی شد ولی آنها در نهایت با محسن فروزان قرارداد بستند. خالد شفیعی، سروش رفیعی و محسن مسلمان دیگر گزینه های سرشناسی بودند که به عنوان بازیکنان مورد نظر تراکتورسازی در نقل و انتقالات معرفی شدند ولی مسلمان سر از ذوب آهن درآورد، رفیعی اعلام کرد مذاکرات با رفیعی مثبت نبود و صحبت خاصی نیز با شفیعی تا به این لحظه نشده است.

محمد طیبی پس از یک نیم فصل کابوس وارد در لیگ قطر به پارس جنوبی پیوست و در این تیم نیز نتوانست درخشش سال های پیش را داشته باشد. او یکی از سه خرید لیگ برتری تراکتورسازان به شمار می رود. علیرضا نقی زاده دیگر خرید تراکتوری هاست که البته حضور او در تراکتورسازی با توجه به تیم سابقش که گسترش فولاد بود زحمت نیاز به زحمت و تلاش چندانی نداشت.

به این ترتیب هواداران تراکتورسازی آرام آرام در صفحات مجازی و گروه های هواداری نگرانی خود را از شرایط تیم شان علنی می کنند و باید دید شخص محمدرضا مهاجری به عنوان مسئول شماره یک نقل و انتقالات باشگاه که چند پیشنهاد وتو شده نیز تا کنون داشته چه پاسخی در مورد این موضوعات خواهد داشت؟

انتهای پیام/