دستیار اول توشاک چه کسی خواهد بود؟
دستیار اول توشاک چه کسی خواهد بود؟

سرمربی تیم تراکتورسازی پس از کش و قوس های فراوان انتخاب شد و اینک باید منتظر معرفی سایر اعضای کادر فنی این تیم باشیم.

به گزارش خبرنگار عصر، جان توشاک، سرمربی باتجربه و ۶۹ ساله ولزی شب گذشته پس از توافق با محمدرضا زنوزی، به مدت سه سال هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده گرفت. پس از انتخاب سرمربی تراکتوری ها که بزرگترین دغدغه شان در مقطع فعلی بود اینک باید منتظر معرفی سایر اعضای کادر فنی این تیم باشیم. در میان اعضای کادر فنی تیم تراکتورسازی بی شک دستیار اول مهم ترین نقش را ایفا خواهد کرد چرا که در مقطع فعلی توشاک اطلاعاتی در مورد بازیکنان فعلی تیم و بازیکنان داخلی دیگری که قرار است جذب شوند ندارد و دستیار اول ایرانی او بایستی مشاوره های مهمی به او بدهد.

رسول خطیبی و محمدرضا مهاجری جدی ترین گزینه های دستیار اولی توشاک به شمار می روند. مهاجری به عنوان مدیر تیم به جمع تراکتوری ها پیوست و در حالی چنده هفته ای از حضورش می گذرد که عملکردش در بازار نقل و انتقالات برای تراکتوری ها با انتقاداتی نیز همراه بوده است. مهاجری در صحبت های قبلی خود در مورد امکان حضورش در کادر فنی تیم به عنوان دستیار اول سکوت کرده و اظهار داشت که هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است. از سویی دیگر رسول خطیبی نیز از شانس بالایی برای تصدی پست یاد شده برخوردار است. سرمربی اسبق تراکتوری ها که از محبوبیت بالایی در میان هواداران برخوردار است این روزها با توجه به روابط نزدیکش با زنوزی یکی از نفرات تاثیر گذار در نقل و انتقالات تراکتورسازی به شمار می رود و بعید نیست که طی روزهای آینده به عنوان دستیار اول توشاک انتخاب شود.

توشاک طی روزهای آینده در تبریز حضور خواهد یافت و تا زمان حضور وی باید منتظر بمانیم و ببینیم در نهایت دستیار اول او چه کسی خواهد بود. با توجه به شرایط فعلی حاکم بر تراکتورسازی بعید به نظر می رسد که دستیار اول سرمربی ولزی از میان دو گزینه یاد شده نباشد.

انتهای پیام/