پس از سفر ۳۸ ساعته عملکرد بازیکنان بالاتر از حد انتظارم بود
پس از سفر ۳۸ ساعته عملکرد بازیکنان بالاتر از حد انتظارم بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اتفاقات روز گذشته در جریان تمرین تیم‌های ایران و چین گفت: برابر برزیل و روسیه قول جنگی تمام عیار را می‌دهم.

به گزارش عصرتبریز، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی سه بر صفر و قاطع تیم ملی والیبال ایران برابر چین در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ در نشست خبری درباره این برد شیرین گفت: بازی امروز برایمان بسیار مهم بود چون باخت در دو بازی قبل در سن خوان آرژانتین سخت بود. البته عملکرد بازیکنان هم امروز بالاتر از حد انتظار من بود. بعد از سفر طولانی ۳۸ ساعته به روسیه، بازیکنانم به خوبی، با انگیزه بالا و با قدرت در اینجا از دو روز پیش تمرین کردند. امروز واکنش بازیکنانم برابر عملکرد تیم چین به موقع و خوب بود.

او ادامه داد: بازی قبلی چین برابر فرانسه هم آنقدر خوب بود که نشان دادند چینی ها از پتانسیل بالایی برخوردارند. البته یک اتفاق هم بین تیم چین و ایران افتاد که مورد مهمی نبود اما به بازیکنان انگیزه داد. امروز بازیکنانم انگیزه بالاتری داشتند.

سرمربی تیم ملی ایران در ادامه درباره بازی های بعد ایران در روسیه خاطرنشان کرد: من به بهترین ها امید دارم. دو بازی بعدی ما برابر تیم های قدرتمند برزیل و روسیه میزبان خواهد بود. قول پیروزی نمی‌دهم اما قول جنگی تمام عیار را خواهم داد. بازی در میادین بزرگ برابر تیم های قدرتمند برای بازیکنان تجربه خوبی به شمار می آید و از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/