احتمال جدایی چند ستاره گسترش فولاد
احتمال جدایی چند ستاره گسترش فولاد

طولانی شدن پروسه سرنوشت فصل آینده باشگاه گسترش فولاد باعث شده تا بازیکنان این تیم در حالت بلاتکلیفی قرار بگیرند.

به گزارش خبرنگار عصر، پس از اینکه محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز اقدام به خرید باشگاه تراکتورسازی تبریز کرد، سرنوشت باشگاه گسترش فولاد به یک باره متزلزل شد بطوریکه بلافاصله پس از این اتفاق اعلام شد که سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد فروخته خواهد شد.

چندی بعد اعلام شد که سهمیه لیگ برتری این باشگاه به ماشین سازی واگذاره شده و آبی ها در لیگ یک به کار خود ادامه خواهند داد. این خبرها منتشر شدند و مدیرعامل گسترش فولاد نیز آنها را تایید کرد اما هنوز خبری از تعیین تکلیف نهایی نیست. بازیکنان گسترش فولاد در شرایط فعلی در حالت بلاتکلیفی قرار دارند و تعداد زیادی از آنها با توجه به طولانی شدن پروسه سرنوشت فصل آینده باشگاه اقدام به بررسی پیشنهادات سایر تیم ها کرده‎اند.

بر این اساس چند تن از بازیکنان سرشناس تیم گسترش فولاد که فصل گذشته عملکرد خوبی در این تیم داشتند با تیم هایی که خواهانشان هستند وارد مذاکره شده‎اند تا در صورت مهیا شدن شرایط مناسب از گسترش فولاد جدا شوند.

با توجه به این موضوع، مسئولان گسترش فولاد در تلاش‎اند تا سریعا شرایط را به گونه ای رقم بزنند که بتوانند با قاطعیت در مورد آینده باشگاه صحبت کرده و تیم‎شان را بر اساس شرایط آماده فصل آینده کنند. طبق خبرهای دریافتی سه تن از ستاره های گسترش فولاد پیشنهادات بسیار خوبی از چند تیم دارند و در آستانه جدایی از جمع آبی ها قرار گرفته‎اند.

انتهای پیام/