نریمان جهان امیدوار برای بازگشت به تراکتور
نریمان جهان امیدوار برای بازگشت به تراکتور

شرایط در نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی به گونه ای است که به نظر می رسد هافبک سابق سرخ پوشان شانس زیادی برای تراکتوری شدن دوباره داشته باشد.

به گزارش خبرنگار عصر، سامان نریمان جهان، هافبک سابق تیم تراکتورسازی تبریز که فصل گذشته چندین بار از علاقه خود به بازگشت به این تیم صحبت کرد، در شرایط فعلی نقل و انتقالاتی تیم تراکتورسازی به نظر می رسد که شانس زیادی برای سرخ پوش شدن داشته باشد. با توجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی اولویت خود در پست هافبک تهاجمی را به جذب سروش رفیعی گذاشته بود، به بن بست رسیدن مذاکرات با این بازیکن زمینه را برای باز شدن درب های مذاکره بین نریمان جهان و تراکتورسازی گشوده است.

لازم به ذکر است که مسئولان تراکتورسازی پیش از این در برنامه خود داشتند که در صورت ناموفق بودن در جذب رفیعی سراغ نریمان جهان بروند. نریمان جهان که برای گذراندن دوران خدمت سربازی اش در تراکتورسازی حضور یافته بود با ارائه بازی های خوب و زدن گل های بسیار حساس در طول دو فصل، یکی از محبوب ترین بازیکنان بومی تراکتورسازی در چند سال اخیر به شمار می رود که هواداران تیم نیز از حضور دوباره اش استقبال می کنند.

انتهای پیام/