اقدام به خودکشی پسر جوان در ائل گولی تبریز/ پلیس مانع خودکشی شد
اقدام به خودکشی پسر جوان در ائل گولی تبریز/ پلیس مانع خودکشی شد

پسر ۲۴ ساله ای شب گذشته(جمعه) حوالی ساعت ۲۳ اقدام به خودکشی در استخر تفرجگاه ائل گولی کرد که با حضور و اقدام بموقع پلیس ناکام ماند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر در تایید این خبر گفت: این جوان ۲۴ ساله ساعت ۲۳ شب جمعه در حالی که قصد داشت خود را به داخل استخر آب ائل گولی بیاندازد، با اقدام به موقع یکی از ماموران نیروی انتظامی مستقر در ایستگاه پلیس ائل گولی ناکام ماند.

سرهنگ علی اسمعیل پور می گوید: خانواده این پسر جوان دیشب با مراجعه به ایستگاه پلیس مستقر در پارک ائل گولی و نشان دادن عکس پسرشان از تصمیم او برای اقدام به خودکشی خبر می‌دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی به نقل از خانواده این پسر ۲۴ ساله از سه بار اقدام به خودکشی وی خبر می دهد و می گوید:  این پسر جوان در همان شب نیز در منزل خودشان اقدام به حلق آویز کردن خود کرده که از این اقدام او این بار نیز ممانعت شده بود.

همچنین دوستان و آشنایان این جوان در همان شب پیامکی با محتوای «حلالم کنید» دریافت کرده بودند که به اطلاع خانواده اش رسانده و در نهایت مطلع می شوند او برای خودکشی به پارک ائل گولی می رود.

اسمعیل پور می افزاید: ستوان دوم اکبر پاشازاده رئیس ایستگاه پلیس مستقر در پارک ائل گولی که قبلا نیز جان یک نفر را از خودکشی حتمی نجات داده است با اطلاع از قصد این جوان و داشتن تصویر وی، پس از شناسایی این جوان بلافاصله از اقدام به خودکشی او ممانعت کرد.

رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی استان آذربایجان شرقی نیز از حضور مددکاران اورژانس اجتماعی در کلانتری و گفت‌وگو با این جوان خبر داده و گفته بود: با تصمیم عوامل اورژانس اجتماعی این جوان برای ادامه درمان به بیمارستان رازی انتقال یافت.

طبق اظهارات این خانواده، مشکلات خانوادگی و مالی دلیل این اقدام به خودکشی اعلام شده است.

انتهای پیام/