کولاکوویچ: جوانان والیبال ایران توان بالایی دارند
کولاکوویچ: جوانان والیبال ایران توان بالایی دارند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید که جوانان ایران توان بالایی دارند و نشان دادند که شایسته حضور در تیم ملی هستند.

به گزارش عصرتبریز به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال بعد از نمایش بسیار خوب ملی پوشان برابر برزیل گفت: بازی برابر برزیل که بهترین تیم دنیاست برای ما فرصت خوبی بود. بازیکنانم تجربه بسیار زیادی کسب کردند. این تجربه در آینده بسیار گرانبها خواهد بود. این بازی با نتیجه بسیار نزدیک به اتمام رسید. قائمی و معروف دو بازیکن با تجربه‎ای بودند که امروز در زمین به جوانان تیم، انرژی و توان زیادی دادند تا بتوانند تا آخرین نفس بجنگند. خوشحالم که این بازیکنان را به تیم ملی دعوت کردم. به هوش و ذکاوت آنان ایمان داشتم و تنها چیزی که نیاز دارند، تجربه است.

وی افزود: شاید هنوز به آمادگی صد درصد دست نیافته باشند اما همه آنان از شریفی گرفته تا کاظمی، توخته، وادی، و … توانایی بسیار بالایی دارند. این جوانان به همه نشان دادند که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند. بازیکنان جوانم اگر به همین منوال ادامه دهند، در آینده از مهمترین بازیکنان ایران خواهند بود.

سرمربی تیم ملی درباره دیدار با روسیه اضافه کرد: در بازی فردا برابر روسیه هم مانند امروز خواهیم جنگید و توان خود را به رخ خواهیم کشید. در این بازی های بلند مدت نمی‌توان از ترکیب یکسانی استفاده کرد. بازیکنان جوان به ما کمک کردند تا برخی از بازیکنان امروز استراحت کنند. فردا هم بازی سختی خواهیم داشت. روسیه تیمی متفاوت است که روش بازی منحصر به فرد خود را دارد. در هر صورت با تمام توان پا به زمین خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/