تحقق شعار نه به بازیکن سالاری در تراکتورسازی
تحقق شعار نه به بازیکن سالاری در تراکتورسازی

روز گذشته شاهد بروز اتفاقی بودیم که در تاریخ باشگاه تراکتورسازی بی سابقه بود.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز که با حضورش در این باشگاه پیش بینی می شد که دیگر خبری از بازیکن سالاری نباشد در واکنش به اظهارات مهدی کیانی در مورد عدم تمدید قراردادش تا پیش از تسویه حساب مطالبات قبلی جملاتی را به زبان آورد که در تاریخ باشگاه تراکتورسازی بی سابقه بود.

بیشتر بخوانید:

پایان بازیکن سالاری در تراکتورسازی

با توجه به شرایط ویژه باشگاه تراکتورسازی و محبوبیت خاص برخی از چهره ها در این تیم مدیران و مربیان تراکتورسازی معمولا در مواجهه با برخی از بازیکنان همواره جوانب احتیاط را رعایت می‎کردند تا مبادا روبروی هوادارانی قرار بگیرند که بعضا یک بازیکن خاص خط قرمزشان محسوب می‎شد. زنوزی اما روز گذشته با صحبت هایی که انجام داد به طول کاملا واضح اعلام کرد که دیگر شاهد بازیکن سالاری در تیم تراکتورسازی نخواهیم بود.

زنوزی در بخشی از صحبت های خود اظهار داشت: «با وجود آنکه مالکیت تراکتور را برعهده دارم خودم را یک هوادار می‎دانم و به عنوان یک هوادار این را اعلام می‎کنم که ما یک سالار داریم که آن هم تراکتور است. دیگر بازیکن سالاری، مربی سالاری یا هر کسی که سالار است دیگر نمی‎تواند در تراکتور سالاری کند. آقای کیانی که قبل از این گفته بودند من قراردادم را تمدید می‎کنم با سپاهانی ها مذاکره کردند. آقای کیانی اگر تراکتور را دوست داشت در این بحران تغییر و تحولات تراکتور از بدهی ها نمی گفتند. اگر ایشان تیم تراکتور را دوست داشت ابتدا قراردادش را به امضا می‎رساند و بعد می‎گفتند فلانی، من مشکلات مالی دارم. این ها به پول فکر می‎کنند تا تیم، بعدا ننشینند و بگویند که تراکتور را دوست دارند. هیچ کس حق ندارد هوادار تراکتور را چیز دیگری فرض کند. هوادار آگاه است و خودشان می‎دانند چطور باید این تیم را قضاوت کنند.»

این صحبت های زنوزی با واکنش دوباره کیانی همراه بود، به گونه‎ای که به نظر می‎رسد فصل آینده دیگر کیانی را در جمع تراکتوری ها نخواهیم دید.

انتهای پیام/