پوست اندازی بی سابقه تراکتور و وظیفه سنگین تی‎تی ها
پوست اندازی بی سابقه تراکتور و وظیفه سنگین تی‎تی ها

به نظر می رسد که از فصل آینده شاهد یک تراکتور کاملا متفاوت از سال های قبل باشیم.

به گزارش عصرتبریز، مصاحبه هایی که روز گذشته محمدرضا زنوزی و مهدی کیانی علیه یکدیگر انجام دادند نشان داد که کاپیتان تراکتوری ها دیگر جایی در این تیم ندارد مگر اینکه معجزه‎ای رخ دهد. کیانی با صراحت از شرایط باشگاه و بی توجهی مسئولین باشگاه انتقاد کرد و زنوزی نیز در پاسخ او اعلام کرد که باشگاهی که او در اختیار گرفته جایی برای بازیکن سالاری ندارد! در صورتی که مهدی کیانی از جمع تراکتوری ها جدا شود این تیم آخرین مهره خود از سال های اول حضور در لیگ برتر را نیز از دست خواهد داد و به این ترتیب فصل آینده شاهد یک تراکتور کاملا متفاوت از سال های قبل خواهیم بود.

محمد ایرانپوریان که چند فصل پیاپی در تراکتورسازی توپ زده و به کاپیتان دوم این تیم نیز تبدیل شد، اولین قدیمیِ محبوبی بود که این فصل از تراکتورسازی جدا و راهی سپاهان شد. بعد از ایرانپوریان نوبت به محمد ابراهیمی رسید که حدود یک دهه در تراکتورسازی حضور داشت (به جز یک وقفه زمانی یک ساله حضور در گسترش فولاد).

ابراهیمی با توجه به اختلافات قدیمی که با زنوزی داشت عطای ماندن را به لقایش بخشید و نامه خداحافظی خود را در اینستاگرام منتشر کرد. در حال حاضر نیز مهدی کیانی در آستانه خداحافظی با تراکتوری ها قرار دارد. این بازیکن ۳۱ ساله که از سال ۱۳۸۷ در تراکتورسازی حضور داشت و همراه با این تیم لیگ برتری شد.

به این ترتیب فصل آینده با توجه به پایان دوران قدیمی های محبوب در تراکتور شاهد نسلی جدید در این تیم خواهیم بود؛ بی شک این نسل برای اینکه به محبوبیت و موفقیت های نسل قبل برسد به زمان نیاز خواهد داشت و باید دید که هواداران تیم که در شوک خروج ستاره های تیم شان قرار دارند آیا این زمان را به بازیکنان جدید تیم شان خواهند داد یا خیر؟

انتهای پیام/