سپاهانی ها برای جذب کاپیتان تیم تراکتورسازی آماده هستند.

به گزارش خبرنگار عصر، طی ماه های اخیر و پس از اینکه مشخص شد قلعه نویی فصل آینده هدایت سپاهان را بر عهده خواهد گرفت، خبرهایی مبنی بر حضور مهدی کیانی در جمع زردپوشان اصفهانی نیز به گوش رسید.

با توجه به اینکه در آن مقطع بازی های لیگ هفدهم به پایان نرسیده بود، هیچ گونه اظهار نظر رسمی را در این مورد شاهد نبودیم. با پایان لیگ هفدهم و محقق شدن حضور قلعه نویی در سپاهان شاهد این بودیم که محمد ایرانپوریان از تراکتورسازی جدا و به جمع سپاهانی ها پیوست. به دنبال این اتفاق خبرهایی نیز بار دیگر در مورد مذاکره سپاهان با مهدی کیانی روی خروجی رسانه ها قرار گرفت. با توجه به صحبت های اخیر مهدی کیانی به نظر می‎رسد که این موضوع در حال گرفتن حالتی جدی به خود است.

کیانی از ابراز تمایل قلعه نویی به حضورش در سپاهان در صورت عدم تمایل به ماندن در تراکتورسازی اشاره کرد. با توجه به اینکه به نظر نمی‎رسد کیانی با شرایط موجود در تراکتورسازی بماند، بایستی طی روزهای آینده شاهد به توافق رسیدن سپاهانی ها با کاپیتان تراکتورسازی باشیم.

لازم به ذکر است که فصل گذشته سعید آقایی از تراکتورسازی راهی سپاهان شد. چندی پیش نیز شاهد حضور محمد ایرانپوریان و خالد شفیعی در جمع سپاهانی ها بودیم. حال اگر کیانی نیز به سپاهان بپیوندد شاهد حضور چهارمین تراکتوری در سپاهان در عرض کمتر از یک سال خواهیم بود.

انتهای پیام/