زنجان - مدیرکل هواشناسی استان زنجان بابیان اینکه سرعت ورزش باد در زنجان ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره خودداری کنند.

به گزارش عصرتبریز، احد یاغموری به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان امروز صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

وی بابیان اینکه سرعت ورزش باد ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، اظهار کرد: به شهروندان زنجانی توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان همچنین بر بارش‌های پراکنده و رگباری باران  در برخی مناطق استان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: توصیه می‌شود شهروندان در بلندی‌ها و کنار رودخانه‌ها تردد نکنند.

یاغموری به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای هوای استان خنک می‌شود.

وی به گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان زنجان ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و یاد آور شد: خیرآباد با ۸ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و آببر با ۲۹ درجه  سانتی‌گراد  مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و گفت: دمای فعلی شهر زنجان ۱۴ درجه سانتی‌گراداست که نسبت به دیروز ۲ درجه  سانتی‌گراد خنک شده است.

انتهای پیام/