خادمین مردم وظیفه دارند تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار بگیرند
خادمین مردم وظیفه دارند تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار بگیرند

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تلاش ما باید برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات مردم باشد نه اینکه تلاش کنیم کارها انجام نشود.

به گزارش عصرتبریز، شکور اکبرنژاد در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر تبریز گفت: امروز در جامعه وظیفه داریم دلهای مردم را به یکدیگر پیوند دهیم و این کار با ایجاد امید در جامعه می تواند اتفاق بیافتد.

وی ادامه داد: برای ایجاد آرامش در جامعه همه کارکنان دولت، شهرداری، اصناف و تمام خادمین مردم در کشور وظیفه دارند تمام تلاش خود را به کار بگیرند.

او با بیان اینکه عبادت به جز خدمت خلق نیست تصریح کرد: به همه کارکنان دولت و شهرداری اعلام می کنم ما باید برای حل مشکلات مردم دنبال راهکار باشیم نه دنبال پیدا کردن تبصره برای نه گفتن به درخواست های مردم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از کارکنان بهداشت و درمان استان گفت: موفقیت تیم بهداشت و درمان استان در انجام موفقیت آمیز پیوند قلب را در تبریز تبریک می گویم و برای دکتر پرویزی که نقش برجسته در این اتفاق داشتند و دکتر رسول زارع زاده که برای استقرار تجهیزات پیوند در تبریز تلاش کرده اند سپاسگزاری می کنم.

اکبرنژاد در بخش دیگری از سخنانش به موضوع راهپیمایی با شکوه مردم در روز قدس اشاره کرد و ضمن تشکر از شرکت کنندگان در راهپیمایی گفت: آرزو می کنیم جهان شاهد ظلم نباشد و مهربانی و عطوفت جای خشونت را در جهان بگیرد.

انتهای پیام/