هیچ کدام از دانش‎آموزان ادعایی در خصوص تجاوز فیزیکی نداشتند
هیچ کدام از دانش‎آموزان ادعایی در خصوص تجاوز فیزیکی نداشتند

رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: تنها دو دانش آموز از ۷ دانش آموز مورد معاینه قرار گرفته در موضوع آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران دارای مشکلات شناختی هستند.

به گزارش عصرتبریز، احمد شجاعی در حاشیه شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی در جمع خبرنگاران درباره آزار و اذیت دانش‌آموزان مدرسه‌ای در غرب تهران و مراحل معاینات پزشکی قانونی در این مورد گفت: در این موضوع ۷ دانش‌آموز معرفی شدند؛ ولی با توجه به اینکه هیچ کدام از آنها ادعایی در خصوص تجاوز فیزیکی نداشتند معاینه جسمانی انجام نشد و تنها همکاران من در پزشکی قانونی معاینات روانشناختی را روی آنها انجام دادند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی اضافه کرد: پس از انجام این معاینات اغلب این دانش‌آموزان سالم تشخیص داده شدند و فقط در دو نفر مشکلات روانشناختی دیده شد.

شجاعی در خصوص معاینات سازمان پزشکی قانونی بر روی ناظم این مدرسه بیان کرد: ناظم این مدرسه برای انجام تست‌های شخصیت و روانشناختی معرفی شد که تا این لحظه و طی آزمایشات اولیه مشکل خاصی در وی دیده نشد.

وی ادامه داد: هیچ نکته منفی در تست‎های انجام شده در معاینات ناظم مدرسه دیده نشده البته هنوز آزمایش ها به اتمام نرسیده است.

انتهای پیام/