ششمین شکست شاگردان کولاکوویچ برابر روسیه رقم خورد
ششمین شکست شاگردان کولاکوویچ برابر روسیه رقم خورد

تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال برابر روسیه با نتیجه ۳ بر ۱ تن به شکست داد.

به گزارش عصرتبریز، تیم ملی ایران در آخرین بازی هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در اوفا آرنا از ساعت ۱۸:۳۰ برابر تیم ملی روسیه قرار گرفت.

ایگور کولاکوویچ برای شروع مسابقه از سعید معروف، امیر غفور، علی شفیعی، سامان فائزی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی استفاده کرد.

ست نخست؛ ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران 

روس‌ها از همان ابتدای بازی با استفاده از شرایط میزبانی توانستند عملکرد بهتری نسبت به ایران داشته باشند. تیم‌ها در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری روس‌ها موجب شد تا در وقت استراحت فنی دوم هم نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۲ به سود آنها باشد. این ست در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه

در شروع ست دوم هم روس‌ها عملکرد بهتری داشتند و در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. وقت استراحت فنی دوم زمانی فرارسید که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران بود. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه تمام شد.

ست سوم؛ ۲۷ بر ۲۵ به سود روسیه

در این ست همه چیز پایاپایی پیش رفت تا اینکه در امتیاز ۸ بر ۷ به سود روسیه هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری روس‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود شاگردان شلیاپنیکوف هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود روسیه تمام شد.

ست چهارم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود روسیه

عملکرد ایران در ست چهارم بهتر از روسیه بود. شاگردان کولاکوویچ در شرایطی تیم‌ها را روانه وقت استراحت فنی اول کردند که ۸ بر ۶ از حریف خود پیش بودند. تیم روسیه در ست چهارم بسیار خوب بازی کرد و اجازه خودنمایی به ستاره های ایران را نداد. ست چهارم در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود روسیه تمام شد تا این بازی درمجموع با نتیجه ۳ بر یک به سود روسیه، میزبان ایران هفته سوم تمام شود.

تیم روسیه میزبان تا قبل از دیدار با ایران با ۵ برد کسب کرده بود.این در حالی است که ایران پیش از این بازی تنها ۳ پیروزی به دست آورده بود. ایران و روسیه پیش از این ۱۳ مرتبه برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که در این میان ۳ پیروزی سهم ایران بوده است.

انتهای پیام/