سایت الکسا یکی از معتبرترین منابع رتبه سنجی سایتهاست و میتوان با ان اطلاعات خوبی از سایتها به دست اورد. اگر نگاهی به رتبه الکسای سایت شرکت سوپرسل supercell.com تولید کننده و توسعه دهنده فنلاندی این بازی بیندازید نام ایران را بعد از امریکا و هند به عنوان سومین کشور پربازدید کننده این سایت خواهید […]

سایت الکسا یکی از معتبرترین منابع رتبه سنجی سایتهاست و میتوان با ان اطلاعات خوبی از سایتها به دست اورد. اگر نگاهی به رتبه الکسای سایت شرکت سوپرسل supercell.com تولید کننده و توسعه دهنده فنلاندی این بازی بیندازید نام ایران را بعد از امریکا و هند به عنوان سومین کشور پربازدید کننده این سایت خواهید یافت. ایرانی ها با ۸/۱ درصد از کل بازدیدکنندگان این سایت ، بعد از آمریکا و هند در جایگاه سوم قرار گرفته اند. بعد از ایران کویت و افریقای جنوبی در جایگاه های چهارم و پنجم قرار دارند.

Untitle4d

اگر به الکسای سایت clashofclans.com نیز که با نام بازی ثبت شده و در اختیار شرکت سوپرسل است بیندازید ایران را در رتبه دوم خواهید یافت. ایران با ۸/۹ درصد از کل بازدیدکنندگان پس از امریکا در جایگاه دوم قرار دارد. بعد از ایران نیز فیلیپین؛هند و المان به ترتیب در جایگاه سوم،چهارم و پنجم قرار دارند. حال این که کدام یکی از این امار دقیق تر است جای بحث دارد ولی بدون شک علاقه زیاد ایرانی ها به این بازی را نشان میدهد.

Untitled