مدیرعامل اسبق باشگاه تراکتورسازی همچنان برای بدست آوردن دوباره مالکیت این باشگاه امیدوار است.

به گزارش عصرتبریز، داستان و حواشی مالکیت باشگاه تراکتورسازی با رسیدن آن به محمدرضا زنوزی به پایان رسید. این اتفاق البته روی کاغذ رخ داده و ناصر شفق همچنان روی ادعای خود پافشاری کرده و عقیده دارد که مالکیت باشگاه تراکتورسازی حق اوست. بر همین اساس، پس از واگذاری باشگاه تراکتورسازی به زنوزی شاهد فعالیت هایی از سوی شفق بوده ایم. مدیرعامل و مالک اسبق باشگاه تراکتورسازی عقیده از موفقیت آمیز بودن تلاش های خود خبر داده و امیدوار است که تیم را پیش از آغاز لیگ برتر تحویل بگیرد.

وی در این مورد گفت: «من در تمام این سال ها با جدیت تمام پیگیر بازپس گیرى تراکتور بودم. وقتی تیم را آقای آجرلو برای فروش اعلام کردند یعنی فضای مناسب برای برگرداندن تیم برقرار شده است و به همین خاطر موضوع را علنی کردم. شکایت حقیر به فدراسیون از کارخانه تراکتورسازی بدین سبب بود که الحمدا… شرایط واگذاری به همت بلند برادران سپاه و عزیزان امنیتی فراهم شده است.»

طبق آخرین اخبار دریافتی از منابع آگاه، هفته گذشته جلسه مهمی با حضور مسئولان کارخانه تراکتورسازی و نفراتی از فدارسیون فوتبال، تعاونی سپاه، وزارت ورزش و جوانان و ناصر شفق برگزار شده که ناصر شفق خروجی این جلسه را برگ برنده خود دانسته و عقیده دارد که تصمیمات اتخاذ شده در جلسه یاد شده تراکتور را به او بازخواهد گرداند.

این در حالی است که محمدرضا زنوزی پس از تحویل باشگاه تراکتورسازی در گام اول بدهی ۱۵۰ هزار دلاری ساغلام را پرداخت کرد و سپس موفق به عقد قرارداد با توشاک ولزی شد. او در حال حاضر نیز به صورت مستقیم پیگیر نقل و انتقالات باشگاه است و باید دید که در روزها و هفته های آینده بحثی که در بالا به آن اشاره شد به کجا خواهد انجامید؟

انتهای پیام/