توشاک پیشنهاد نجومی تیم مصری را رد کرده است
توشاک پیشنهاد نجومی تیم مصری را رد کرده است

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: توشاک درخصوص قضیه مذاکرات تیم مصری، یک ازخودگذشتگی نشان داده و به پیشنهاد مالی و نجومی آن‌ها پشت پا زده است.

به گزارش خبرنگار عصر، محمدرضا زنوزی در گفت‌وگویی درخصوص وضعیت حفظ سرباز – بازیکنان تیم تراکتورسازی در فصل آینده، اظهار کرد: روز گذشته در تربیت‌بدنی نیروهای مسلح جلسه‌ای انجام و تصویب شده است که سربازانی که پیش از خرید سهام تراکتورسازی در تیم حضور داشتند، تا پایان دوران خدمتشان در این تیم بمانند.

وی افزود: در این خصوص بایستی از سردار خرم، سردار باران چشمه، سردار الیاسی و به‌ویژه سرلشگر باقری تشکر و قدردانی کنیم که از تراکتورسازی حمایت کردند و باعث شدند تا سربازان فعلی تیم، فصل آینده نیز در تراکتورسازی حضور داشته باشند.

مالک باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا شربتی، محمدرضا آزادی، قائم اسلامی‌خواه و محمد مسلمی‌پور سربازانی هستند که فصل آینده نیز در تراکتورسازی خواهند بود.

زنوزی با بیان اینکه احتمال افزوده شدن یک بازیکن دیگر به این لیست وجود دارد، گفت: به احتمال زیاد یک بازیکن دیگر که پیش از خرید سهام باشگاه، کارهای انتقالش صورت گرفته، به تیم اضافه می‌شود.

وی در مورد خبر مذاکره جان توشاک با باشگاه الاهلی مصر که توسط رسانه های مصر مخابره شد، توضیح داد: با توجه به اینکه جان توشاک یکی از مربیان شناخته شده در سطح جهان محسوب می‌شود و تاکنون نیز به ایران نیامده است، کشورهای عربی قصد دارند تا ذهنیت این مربی را نسبت به ایران تغییر دهند تا به ایران نیاید.

زنوزی با اشاره به اینکه تیم‌های عربی حاضرند چندین برابر قراداد باشگاه تراکتورسازی با جان توشاک قراداد امضا کنند، تصریح کرد: متاسفانه چنین اتفاقی افتاده اما از سوی دیگر خوشبختانه توشاک برخورد حرفه‌ای با این قضیه داشته و اعلام کرده که با باشگاه تراکتورسازی قرارداد منعقد کرده است و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی زیر قراردادش نمی‌زند.

مالک باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: قرار بر این است تا ظرف یک هفته تا ده روز آینده توشاک به ایران سفر کند و این مژدگانی را به هواداران می‌دهم که توشاک درخصوص قضیه مذاکرات تیم مصری، یک ازخودگذشتگی نشان داده و به پیشنهاد مالی و نجومی آن‌ها پشت پا زده است.

او در ارتباط با فروش سهام لیگ برتری گسترش فولاد و اینکه مشتریان خارج از استان آذربایجان‌شرقی برای این تیم وجود دارد، گفت: درخصوص واگذاری باشگاه گسترش فولاد اولویت اول ما استان آذربایجان‌شرقی است و درمورد تیم ماشین سازی باید این را در نظر گرفت که ظاهراً خریدار شرکت ماشین سازی تبریز علاقه‌ای به تیم‌داری در لیگ برتر ندارد.

زنوزی با بیان اینکه قرار بود مذاکراتی با خریدار شرکت ماشین سازی در خصوص جا به‌ جایی سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد و ماشین سازی صورت گیرد، افزود: شنیده ها حکایت از آن دارد که مجموعه ماشین سازی و مالک آن فقط در لیگ یک تیم‌داری خواهند کرد؛ در حال حاضر نیز اقدامات انتقال و واگذاری سهام ماشین سازی در حال انجام است.

او با اشاره به اینکه سهام هر کدام از این سه تیم به نام شرکت های مختلف است و از لحاظ قانونی مشکلی برای حفظ سهام آن‌ها ندارد، تصریح کرد: بنا به شرایط موجود و به‌علت حضور و برنامه‌ریزی منسجم و باتمام قوا در تیم تراکتورسازی، تصمیم گرفته‌ام که دو تیم‌ گسترش فولاد و ماشین سازی را واگذار نمایم تا تمام تمرکزم بر روی باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی باشد.

زنوزی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز نیز با علی عبدالله‌زاده قرارداد امضا شد و ناگفته نماند تا به امروز هر قرادادی که امضا شده، چه با بازیکنان و چه مربی و سرمربی، بصورت بلندمدت بوده است تا برای سال های آتی مشکلی ایجاد نشود.

انتهای پیام/