راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در اردبیل
راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در اردبیل

اردبیل - معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، امیر رحیم قیطاس‌وند در جلسه بررسی ابعاد راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل اظهار داشت: اقدامات لازم برای ایجاد و راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در استان اردبیل انجام شده و حمایتهای لازم در این زمینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در صورت تامین شرایط لازم پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در استان اردبیل راه‌اندازی خواهد شد، افزود: دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در اردبیل پانزدهمین دفتر این نیرو در نقاط مختلف خواهد بود که جذب و استخدام جوانان مومن و متدین، متعهد و مشتاق در بطن این نمایندگی بی‌شک در تسریع رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و جانبازان و بازنشستگان موثر خواهد بود.

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش تصریح کرد: رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و بازنشستگان نیروی دریایی ارتش از اهم وظایف دفتر نمایندگی نیروی دریایی در استان اردبیل خواهد بود که امید داریم با یاری خداوند متعال همکاران استانی در جذب نیروهای متعهد تلاش مضاعفی داشته باشند تا با رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا شرمنده شهدا و جانبازان نباشیم.

امیر قیطاس‌وند با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردی‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در طول سال‌های دفاع مقدس و هم‌اکنون گفت: این سرزمین جوانان غیور بسیاری را تربیت و تقدیم نظام کرده است که بسیاری از این جوانان با لباس نیروی دریایی ارتش به پا خاسته و از کیان و خاک وطن خود تا پای جان دفاع و صیانت کرده‌اند.

وی اظهار کرد: استان اردبیل یکی از استان‌هایی است که کارنامه درخشانی از هشت سال دفاع مقدس و انقلاب به یادگار گذاشته است و بی‌شک هم‌اکنون نیز در مکاتب زیادی جوانانی در این استان تربیت می‌شوند که فردای روز یاری‌گر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی خواهند بود و ما به سبب داشتن چنین نیروهای مومن و متعهدی به خود می‌بالیم.

انتهای پیام/