کمک یک میلیارد تومانی مردم استان برای اطعام نیازمندان
کمک یک میلیارد تومانی مردم استان برای اطعام نیازمندان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان گفت: مردم نیکوکار آذربایجان شرقی بیش از یک میلیارد تومان برای اطعام و افطاری مددجویان تحت حمایت در ماه رمضان کمک کردند که این کمک‌ها نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد رشد داشته است.

به گزارش عصرتبریز، بهروز شریف با بیان این مطلب اظهار کرد: برنامه‌های کمیته امداد در ماه رمضان با هدف ترویج فرهنگ سنت حسنه الهی و همچنین کمک به رفع مشکلات نیازمندان برگزار شد.

وی با اشاره به این که اکنون ۹ هزار نفر از ایتام و فرزندان محسنین حامی ندارند، افزود: از مردم و خیران استان آذربایجان شرقی می‌خواهیم با ثبت نام در طرح اکرام و محسنین حمایت از این ایتام و فرزندان نیازمند را بر عهده بگیرند.

وی با اعلام این که پایگاه‌های این نهاد در آذربایجان شرقی آماده دریافت زکات فطره مردم در عید فطر هستند، اظهار کرد: زکات فطره جمع‌آوری‌شده برای تامین معیشت، رفع سوءتغذیه کودکان، کمک‌هزینه تحصیلی، درمان، جهیزیه و مسکن نیازمندان هزینه می‌شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد این نهاد برای بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی در دریافت کمک‌های مردمی بیان کرد: مردم نیکوکار این استان برای سهولت در پرداخت زکات فطره و سایر کمک‌های خود به نیازمندان می توانند از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* استفاده کنند.

انتهای پیام/