پیش‎بینی تولید ۸۰۰هزار تن گندم در در سال زراعی جاری
پیش‎بینی تولید ۸۰۰هزار تن گندم در در سال زراعی جاری

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی می شود در سال زراعی جاری 800 هزار تن گندم در این استان تولید شود.

به گزارش عصرتبریز، اکبر فتحی در جلسه ستاد گندم از آغاز برداشت گندم در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود از سطح زیرکشت ۷۲ هزار هکتاری گندم آبی و ۳۶۰ هزار هکتاری مزارع گندم دیم در استان، در پایان فصل برداشت بیش از ۸۰۰ هزار تن دانه گندم تولید شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با اشاره به اینکه برای خرید محصول کشاورزان تمهیدات لازم اتخاذ شده است افزود: امیدواریم در سالجاری بیش از ۵۵۰ هزار تن محصول گندم بصورت تضمینی از کشاورزان خریداری نماییم.

وی با بیان اینکه سازمان جهادکشاورزی استان با پتانسیل کارشناسی موجود ظرفیت بزرگی برای ارائه پیشنهادات راهبردی و سازنده دارد و ما از پیشنهادات و انتقادات سازنده استقبال و حمایت می کنیم گفت: باید با مشارکت فعال در تمام تصمیم گیری ها و تصمیم سازی به جدّ ورود کنیم و پیشنهادات اعضای سازمان می تواند به بالندگی سازمان منجر شود.

فتحی خاطرنشان کرد: معاونین و مدیران سازمان، در قالب اختیارات و وظایف محوله سازمانی اختیار تام دارند و باید تلاش و همت مضاعف به کار بگیریم و برای تسهیل امورات سازمانی و ارتقاء بهره وری از پیشنهادات سازنده و انتقادات ارزنده استقبال می کنیم.

انتهای پیام/