کیانی: به باشگاهی می‎ روم که کمترین تنش را با هواداران تراکتور دارد
کیانی: به باشگاهی می‎ روم که کمترین تنش را با هواداران تراکتور دارد

کاپیتان تراکتورسازی با انتشار پیام خداحافظی خبر از جدایی‎اش از این تیم داد.

به گزارش خبرنگار عصر، مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی طی روزهای اخیر اقدام به انجام مصاحبه هایی کرد به گونه‏‎ای که عملا در مقابل مالک و تیم جدید مدیریتی و فنی این باشگاه قرار گرفته است. حال کیانی با انتشار پیامی، خبر از جدایی و فاصله گرفتن ناخواسته از تیم محبوبش داده است.

او می‎گوید که تصمیم گرفته در باشگاهی توپ بزند که کمترین تنش را در این سال ها با هواداران تراکتور داشته است.

پیامی که کاپیتان تراکتورسازی منتشر کرده را در ادامه می‎خوانیم:

‎دوری از هواداران کار آسانی نیست

به یازده سال همراهی هواداران بی نظیر تراکتور که فکر می ‎کنم هیچ لحظه‎ای را پیدا نمی‎کنم که لذت نبرده باشم. هوادارانی که به خیلی ها یاد دادند حمایت فقط در روزهای پیروزی معنی پیدا نمی ‎کند و دوری از آنها کار آسانی نیست. در این یازده سال هیچوقت به خودم اجازه ندادم دل هواداران را بشکنم با اینکه پیشنهاد هایی از سرخابی های تهران داشتم و می ‎دانستم هیچکس در تبریز دوست ندارد کاپیتان تیمش را در تیم های پایتخت ببیند و هیچ زمان پول بیشتر باعث نشد از تراکتور دل بکنم که همه مدیران قبلی می‎توانند شهادت دهند.

من از حسن نیت مالک جدید باشگاه تراکتور مطمئنم

امسال اما شرایط فرق کرد. کسانی انگار در باشگاه تراکتور دوست نداشتند این پیمان که در سخت ترین روزها مثل محرومیت از نقل و انتقالات ادامه پیدا کرده بود پایدار بماند. اگرچه من از حسن نیت مالک جدید باشگاه تراکتور مطمئنم و می‎دانم حمایت مادی و معنوی شان از تراکتور بزرگ صادقانه است‌.

تصمیم گرفتم مدتی از تیم محبوبم فاصله بگیرم

برای حفظ حرمت ها و دلبستگی عاشقانه‎ام به تراکتور تصمیم گرفتم مدتی از تیم محبوبم فاصله بگیرم و در باشگاهی توپ بزنم که کمترین تنش را در این سال ها با هواداران فهیم تراکتور داشته است. بعضی مواقع با نبودنت بیشتر می‎ توانی کمک کنی و امروز آن زمان است. تراکتوری های عزیز، پرشورها خدانگهدارتان. باز هم روزی می‎رسد که در کنار هم برای تراکتور فریاد بکشیم.

انتهای پیام/