پس از اتفاقات روزهای اخیر شنیده می شود که آشتی کنان احتمالی برای مالکان تراکتور و ماشین ترتیب داده شود.

به گزارش خبرنگار عصر، در حالی که هنوز مدیریت باشگاه ماشین سازی در اختیار محمدرضا زنوزی و شرکت دریک است، شاهد برگزاری مراسم افطاری در راستای گرامیداشت ۵۰ سالگی این باشگاه توسط مالک جدید کارخانه ماشین سازی بودیم.

در جریان این مراسم، صحبت هایی بین مالک جدید کارخانه با لیدرهای باشگاه انجام شد که در میان آنها کلمات ناشایستی از سوی مالک ماشین سازی نثار محمدرضا زنوزی شد. انتشار ویدیوی این اتفاق حواشی را به دنبال داشت اما محمدرضا زنوزی در واکنش به این اتفاق اعلام کرد که من یاد نگرفته‌ام به بزرگ‌تر از خودم بی‌احترامی که هیچ، حتی کم‌احترامی کنم. اینجا تبریز است و مردمانش مهماندوست و مهمانپذیر.

پس از این اتفاق ویدیوی دیگری منتشر شد که در آن مالک کارخانه ماشین سازی از زنوزی حمایت می کند. به دنبال انتشار این ویدئو و البته بیانیه زنوزی، آتش اختلافات و سوتفاهمات فروکش کرد ولی با توجه به سرنوشت معلق باشگاه ماشین سازی به نظر می رسد که عدم تعامل کافی بین زنوزی و قربانعلی فرخزاد باعث تداوم بلاتکلیفی فعلی شود.

در همین راستا شنیده می شود که جلسه آشتی کنانی بین محمدرضا زنوزی و قربانعلی فرخزاد توسط یکی از متولیان فوتبال استان برگزار شود.

انتهای پیام/