سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اردبیل
سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اردبیل

اردبیل - معاون استاندار اردبیل از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت به این استان خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، بهمن حسین زاده شامگاه پنج شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های این سفر اضافه کرد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس طی روز سه شنبه هفته آینده به اردبیل سفر خواهند کرد.

وی بازدید از صنایع استان، بررسی مشکلات و رفع موانع تولید و در مجموع رونق بخشی به این حوزه را از مهمترین اهداف این سفر برشمرد و یادآور شد: اعضا کمیسیون صنایع به مدت دو روز در اردبیل حضور خواهند یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل در تشریح برنامه های این سفر ادامه داد: اعضای کمیسیون با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تیم های تخصصی تشکیل داده و از صنایع فعال و نیمه راکد بازدید خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید در این سفر خواسته های استان در حوزه صنعت مطرح و به نتیجه برسد، متذکر شد: در جریان این سفر با برگزاری جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی سعی خواهیم کرد مشکلات این بخش را به اطلاع معاونان وزیر صنعت و معدن و اعضای کمیسیون برسانیم.

حسین زاده با اشاره به اولویت اول استان مبنی بر ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید طی سال جاری بیان داشت: در این زمینه حضور هیئتی متشکل از اعضا مجلس و دولت در استان بسیار اهمیت داشته و باید بهره لازم از این سفر کسب شود.

انتهای پیام/