کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی گفت: خوشحالم از یک تیم بزرگ به تیم بزرگ‌تری چون سپاهان آمدم، سپاهان هواداران خوبی دارد اما هیچوقت محبت‌های هواداران تراکتور را فراموش نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار عصر، مهدی کیانی کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی پس از کش و قوس های فراوان از این تیم جدا شد و با زردپوشان اصفهانی به توافق رسید. موضوع جدایی کیانی از تراکتورسازی چند روزی است که نقل محافل فوتبالی تبریز است؛ عده ای با تصمیم تیم جدید مدیریتی مبنی بر مبارزه با بازیکن سالاری موافق‎اند و عده دیگر با جدایی کاپیتانی که سابقه ۱۱ سال حضور در تبریز را در کارنامه داشت، مخالفند و مالک جدید باشگاه را مسبب جدایی کاپیتان محبوبشان می‎دانند.

کیانی که این روزها در اصفهان به سر می ‎برد و تحت هدایت امیر قلعه نوعی تمرینات پیش فصل را در کنار هم ‎تیمی های جدیدش آغاز کرده است، صحبت هایی انجام داده که در ادامه می خوانیم:

هر کسی جای من بود زودتر جدا می‌شد

شرایط در تراکتورسازی طوری بود که پس از ۱۰ سال در این سال‌های اخیر بی‌مهری‌ هایی شد و هر کسی جای من بود زودتر جدا می‌شد؛ امسال اولین نفر می‌خواستم تمدید کنم اما شرایط سبب شد بیشتر نمانم زیرا کارهایی کردند که دیگر احترام‌ها داشت از بین می‌رفت.

خوشحالم از یک تیم بزرگ به تیم بزرگ‌تری آمدم

خوشحالم از یک تیم بزرگ به تیم بزرگ‌تری چون سپاهان آمدم، سپاهان هواداران خوبی دارد اما هیچوقت محبت‌های هواداران تراکتور را فراموش نمی‌کنم. در این ۲ یا ۳ سال مدیرهایی بودند که دوست نداشتند من در تیم باشم اما به عشق هوادار حضور داشتم؛ ممنونم از هواداران سپاهان که ما را شرمنده کردند و احساس غربت نکردیم.

پیراهن هر تیمی را بپوشم باید با تمام وجود کار می‌کنم

الان بازیکن سپاهان هستم و با تمام وجود کار می‌کنم، پیراهن هر تیمی را بپوشم باید با تمام وجود کار می‌کنم تا شرمنده هواداران نشوم. سپاهان چند سالی است نتیجه نگرفته اما با کمک امیر قلعه‌نویی، بازیکنان و هواداران بتوانیم سپاهان را به روزهای اوج برگردانیم.

انتهای پیام/