شورا دچار روزمرگی شده است/ حقوق کارکنان شهرداری از یک صندوق واحد و همزمان پرداخت شود
شورا دچار روزمرگی شده است/ حقوق کارکنان شهرداری از یک صندوق واحد و همزمان پرداخت شود

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر تبریز در ساختمان شهرداری تبریز دچار روزمرگی و روزمرگی شده است.

به گزارش عصرتبریز، عبدالله تقی پور در صحن علنی شورای شهر تبریز اظهار داشت: شورای شهر تبریز بر خلاف ادعاها و انتظارات در طی این یکسال و چند ماه عملکرد قبل قبولی نداشته و قدم موثری برای رفع مشکلات مردم برنداشته است.

وی افزود: امروز به راحتی میتوان کفت که شورای اسلامی شهر تبریز، شورای شهرداری است و نه شورای شهروندان.

تقی پور تاکید کرد:  ما در آغاز راه هم قسم شدیم تا بدون سهم خواهی و درراستای حل مشکلات شهرو شهروندان اقدامات و تصمیمات موثری بگیریم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز افزود: من از اعضا شورا سوال دارم تا کنون کدام دور اندیشی و برنامه و مصوبه ای در شورا مطرح شده که نتیجه آن ایجاد رفاه برای شهروندان باشد.

وی گفت:  برخی تصمیمات همچون، عدم تشکیل کمیته های پیش بینی شده، عدم اجرای مصوبات شورای شهر تبریز، ایجاد منابع مالی جدید، استفاده از پتانسیل های درون سازمانی و بسیاری دیگر از موارد مشابه از سوی شورا و شهرداری تنها در مرحله صحبت باقی مانده است.

تقی پور با اشاره یه اینکه موضوعات ساده ای همچون ملاقات های عمومی مدیران در روزهای دوشنبه نیز مغفول باقی مانده و من به عنوان کسی که در بدنه شهرداری در امر مدیریت نیز فعالیت داشته ام میدانم هر مدیری میتواند حتی روزانه یکساعت برای دیدار با ارباب رجوع زمانی را در نظر بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهرداری تبریز گفت: یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که باید مد نظر شهردار قرار گیرد، عدم پرداخت به موقع  حقوق کارکنان است.

عبدالله تقی پور تاکید کرد: متاسفانه هر سازمان و معاونت و شهرداری منطقه ای به سلیقه خود در مورد این موضوع اعمال نظر میکند.

وی تصریح کرد: حقوق ماه گذشته برخی از مناطق حتی تا ۲۳ ام خرداد ماه نیز پرداخت نشده بود.پ

تقی پور افزود: در نظر گرفتن پرداخت یکجا و به موقع حقوق تمام کارکنان از یک صندوق موردیست که باید سریعا مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد.

انتهای پیام/