معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه محصولات بهداشتی و بیمارستانی توسط مددجویان خودکفا شده این نهاد در ۱۰ غرفه افتتاح شد.

به گزارش عصرتبریز، یونس فاتح با بیان اینکه نمایشگاه محصولات بهداشتی و بیمارستانی مددجویان خودکفا شده، از ۲۸ خرداد ماه به مدت چهار روز دایر است، گفت: نمایشگاه محصولات بهداشتی و بیمارستانی مددجویان در اداره کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی دایر و بازدید عموم مردم آزاد است.

فاتح بیان کرد: لباس اتاق عمل، لباس بیمار، روپوش پرستار، کفش طبی و انواع آتل برای شکسته بندی از جمله لوازم بهداشتی و بیمارستانی عرضه شده در این نمایشگاه است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه در سال گذشته هشت هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد شد، افزود: در این مدت ۲۰ درصد مشاغل کوچک توسط کمیته امداد استان آذربایجان شرقی ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه ۳۶ هزار نفر از مددجویان بین ۲۰ تا ۵۰ ساله در شرایط اشتغال قرار دارند، افزود: در سال گذشته مددجویان قالی باف به ارزش ۳۶ میلیارد تومان قالی بافته اند که این قالی‌ها به فروش رسیده است.

انتهای پیام/