تسویه پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۶ در سه مرحله
تسویه پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۶ در سه مرحله

وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره به اینکه هنوز هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت کارکنان خود را پرداخت نکرده است، گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۶ را در سه مرحله تسویه می‌کنیم.

به گزارش عصرتبریز، سیدمحمد بطحایی با اشاره به اینکه هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ کارکنان خود را پرداخت نکرده است، گفت: پاداش فرهنگیان بازنشسته تا شهریورماه در سه قسط پرداخت می‌شود که واریز قسط اول از ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

وی در ادامه گفت: ۶ نفر از معلمان بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهنگی به دفترم آمدند و به آن‌ها توضیح دادم که هیچ وزارتخانه‌ای پاداش ۹۶ کارکنان خود را پرداخت نکرده است، البته در این مورد، منظور شرکت‌ها نیست و اولین وزارتخانه‌ای که بنا بر تأکید دولت، پاداش پایان خدمتشان پرداخت می‌شود، آموزش‌ و پرورش است و تأکید می‌کنم در عدم پرداخت پاداش پایان خدمت منظورم وزارتخانه‌ها است و ممکن است فردی همسرش یا اقوامش در بانک یا شرکت‌های دولتی باشد که رویه آن‌ها متفاوت است.

بطحایی ادامه داد: پاداش پایان خدمت معلمان نسبت به بقیه کارمندان تا حدودی پایین‌تر است و ممکن است کارمندی در یک وزارتخانه‌ای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد ولی معلمی داریم که ۷۰، ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.

وی با اشاره به اینکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان تا شهریورماه پرداخت می‌شود، گفت: نظرمان این بود حالا که این پاداش را تا شهریور پرداخت می‌کنیم، به ترتیب اولویت به آن‌هایی که زودتر بازنشسته شدند، صد درصد پرداخت شود اما خود نمایندگان معلمان بازنشسته گفتند که سه قسط کنید ولی این سه قسط به همه پرداخت شود.

انتهای پیام/