سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما در تقابل با تیم ملی پرتغال کار بزرگی را پیش‌رو داریم چراکه این بازی پلی برای صعودمان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار عصر، کارلوس کی‌روش در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی در روسیه برای بازی با تیم ملی پرتغال اظهار کرد: هنوز ریکاوری‌ها باقی‌مانده است و ۸ بازیکن نیاز به ریکاوری دارند.

وی افزود: ما در تقابل با تیم ملی پرتغال کار بزرگی را پیش‌رو داریم چراکه این بازی پلی برای صعودمان خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران با تاکید به اینکه اگر در روسیه هستیم و اجازه برای سه بازی با سه تیم برتر را کسب کرده‌ایم ناشی از تلاش خودمان بود، گفت: ما یک بازی پیش‌رو داریم و هنوز امیدها برای صعود زنده است و همانند اینکه توانستیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم باز هم اجازه ماندن خود را نیز کسب خواهیم کرد.

وی در رابطه با اینکه شاید داوران تحت تاثیر تیم‌های بزرگی قرار بگیرند و این برای تیم ملی ایران شرایط خوبی نباشد پاسخ داد: من هم نگران این موضوع هستم ولی در موضع این نیستم که در این مورد حرفی بزنم.

کی‌روش افزود: خودتان در بازی ایران و اسپانیا نحوه داوری را دیدید که یک تیم داوری از آمریکای شمالی انتخاب کرده بودند که هم زبان اسپانیاهایی بود و تیم اسپانیا به راحتی می‌توانست با داور حرف بزند و حتی آنها را تحت تاثیر خود قرار دهند.

وی با تاکید به رفتار دوگانه داور اروگوئه‌ای بازی ایران و اسپانیا، توضیح داد: علاوه بر داور وسط داور چهارم به قدری رفتار ناخوشایتدی داشت که حتی من به به ناظر بازی گفتم که اگر داور می‌خواهد من را کتک بزند تا خیالش راحت شود این کار را انجام دهد.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: سیستم چک داوری برای کاهش خطای انسانی است و بنده نزدیک به ۵۰۰ بار صحنه گل را دیدم و واقعا نمی‌دانم بر چه معیاری چک داوری گل را رد کرد.

وی در پایان با بیان اینکه آرزوی ملت ایران سال‌های سال است که بر دوش من گذاشته شده است، افزود: امیدوارم ان افرادی که به برنامه‌های تیم ملی بی‌احترامی می‌کنند یکبار برای همیشه درس بگیرند چراکه ما از یکسال پیش اصرار می‌کنیم که آماده‌سازی باشد زیرا اگر آب و غذا دیر برسد نباید انتظار ثمر بخشی داشت.

انتهای پیام/