کاهش درآمد شهرداری نسبت به گذشته  غیرقابل انکار است
کاهش درآمد شهرداری نسبت به گذشته  غیرقابل انکار است

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به کاهش درآمد شهرداری تبریز گفت: تفاوت میزان درآمدها نسبت به گذشته کلان و غیرقابل انکار است.

به گزارش عصرتبریز، فرج قلیزاده در شصت و چهارمین جلسه علنی شورا اسلامی شهر تبریز و بررسی لایحه متمم بودجه شهرداری تبریز با اشاره به دلایل کاهش میزان درآمد شهرداری تبریز اظهار داشت: تفاوت میزان درآمدها نسبت به گذشته کلان و غیرقابل انکار است.

وی افزود: این تفاوت ۲۳ درصدی نشان از علائم بیماری در بدنه شهرداری تبریز دارد که باید هر چه سریع‌تر بررسی شده و نسبت به درمان آن اقدام شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه بسیاری از مواردی که امروز اینجا به عنوان دلایل کاهش میزان درآمد شهرداری مطرح می‌شود از قبل بوده و اتفاق غیرقابل پیش‌بینی نبوده است، گفت: ما از رکود مسکن، افزایش حقوق کارمندان، وام‌های دریافتی و … مطلع بودیم.

قلیزاده ادامه داد:  ما اگر از این موضوعات مطلع بودیم و در تصمیم‌گیری‌های خود تجدید نظر نکردیم، مطمئنا صلاحیت مدیریت نداریم و اگر نمی‌دانستیم مدیریت ما بگونه‌ای دیگر زیر سوال می‌رود و در تصمیم‌گیری‌هایمان نقص وارد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هزینه‌های مربوط به پروژه‌های عمرانی گفت: مورد دیگر هزینه ناچیز مربوط به پروژه‌های عمرانی است که دیگر هزینه‌ها موجب کاهش این مبلغ شده و بخش عمران قربانی همیشگی جبران کسری بودجه دیگر بخش‌ها می‌شود.

انتهای پیام/