مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: مردم نیکوکار استان در سه ماهه نخست سال جاری حدود ۱۲ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی، محمد کلامی اظهار داشت: مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی در سه ماهه نخست سال جاری حدود ۱۲ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

وی با بیان اینکه از مجموع کمک‌های مردم استان، هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی بوده است، افزود: کمک‌های نقدی مردم نیکوکار استان به مددجویان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با تاکید به اینکه مردم نوع‌دوست استان آذربایجان شرقی همیشه در کارهای خیر پیشقدم بوده‌اند، بیان کرد: مردم و خیران استان در سه ماهه نخست امسال چهار میلیارد و ۷۸۲ میلیون تومان به صورت غیرنقدی به مددجویان تحت حمایت کمک کردند که این کمک‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

کلامی با اشاره به اینکه افزایش کمک‌ها، نشان دهنده اعتماد مردم و خیران به این نهاد است گفت: عملکرد شفاف کمیته امداد استان باعث شده است اعتماد مردم و کمک‌های آنان به این نهاد افزایش یابد.

وی با اعلام اینکه کمک‌های مردم نیکوکار و خیران هر شهرستان فقط برای نیازمندان همان شهرستان هزینه می‌شود اظهار کرد: منابع کمیته امداد برای تأمین نیازهای متعدد مددجویان تحت حمایت محدود است و این نهاد نیازمند کمک بیشتر خیران و مردم نوع‌دوست آذربایجان شرقی است.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد این نهاد برای بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی در دریافت کمک‌های مردمی، گفت: مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی برای سهولت در پرداخت کمک‌های خود به نیازمندان می‌توانند از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* استفاده کنند.

انتهای پیام/