آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد!
آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد!

پس از رضا قوپان‎نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پستی از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، سردار آزمون که با انتقاداتی از سوی تعدادی از هواداران تیم ملی روبه رو شده بود، روز پنجشنبه خداحافظی خود را از تیم ملی اعلام کرد.

وی در جریان جام جهانی نیز به این موضوع اشاره کرده بود که در صورت ادامه انتقادات از تیم ملی جدا خواهد شد و روز پنجشنبه تصمیم خود را رسمی و نهایی کرد.

آزمون که کارنامه قابل قبولی با وجود سن پایین در تیم ملی دارد، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش رسما جدایی خود را از تیم ملی اعلام کرد.

وی در این پیام تاکید کرده است که علی‎رغم میل باطنی‎اش از تیم ملی فوتبال خداحافظی می‎کند.

آزمون همپنین نامهربانی‎ ها و قضاوت ‎های چند روز اخیر را باعث تشدید بیماری مادرش عنوان کرده و افزود: این مساله من را بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیحه من مادرم را انتخاب می‎کنم.

هر چند به نظر می رسد واکنش آزمون احساسی و ناشی از خستگی هفته های اخیر است اما کی روش در گذشته در واکنش به خداحافظی رحمتی تمامی درهای بازگشت را به روی او بست و حالا باید دید واکنش سرمربی تیم ملی به این تصمیم آزمون چیست.

با توجه به جو احساسی موجود بعید به نظر می رسد این خداحافظی خیلی جدی باشد و احتمالا با فاصله گرفتن از فضای احساسی موجود آزمون در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد.

انتهای پیام/