معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان‎شرقی خبر از جذب چهار هزار و ۶۰۰ حامی ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان امسال توسط کمیته امداد استان داد.

به گزارش عصرتبریز، بهروز شریف با اشاره به جذب حامی توسط این نهاد در ماه رمضان امسال، گفت: چهار هزار و ۶۰۰ حامی ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان امسال توسط کمیته امداد استان آذربایجان شرقی جذب شد.

وی با بیان اینکه حامیان طرح های اکرام ایتام و محسنین در ماه رمضان حدود چهار میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند، افزود: حامیان نیکوکار استان آذربایجان شرقی در ماه رمضان حمایت از هزار و ۸۴۰ یتیم و دو هزار و ۷۶۰ فرزند محسنین را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین عهده‌دار شدند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به رشد ۱۳۰ درصدی جذب حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به مدت مشابهِ سال گذشته اشاره کرد و افزود: هزار و ۹۴۳ حامی سال گذشته از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در سطح استان آذربایجان شرقی جذب شدند.

شریف با اعلام اینکه نیکوکاران استان می‌توانند از روش‌های مختلف در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد مشارکت کنند، یادآور شد: افرادی که قصد حمایت از ایتام و فرزندان خانوارهای نیازمند را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت محسنین و یا به دفاتر کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در این امر خیر پیشقدم شوند.

وی با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، افزود: این حامیان علاوه بر کمک‌های نقدی، هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود هستند و در حد توان نسبت به حل این مشکلات اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/