ساخت ۳۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان‎‎شرقی
ساخت ۳۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان‎‎شرقی

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از امضای تفاهم نامه این نهاد با بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، ناصر رمضانی از امضای تفاهم نامه این نهاد با بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه ۲۵۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و ۱۰۰ واحد مسکونی نیز توسط سپاه عاشورا برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه زیربنای هر واحد مسکونی بین ۳۰ تا ۵۰ متر مربع است، افزود: ساخت واحدهای مسکونی مورد توافق از مرحله شروع تا تکمیل مطابق با تفاهم نامه بر عهده مجری طرح خواهد بود.

رمضانی با اشاره به اینکه تحویل زمین برای ساخت مسکن مددجویان به عهده کمیته امداد استان است، بیان کرد: کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در این تفاهم نامه متعهد شد بر اساس پیشرفت فیزیکی ساختمان و پس از تائبد ناظر این نهاد مبلغ مورد تعهد را تامین و به موقع از طریق خود مددجو به حساب مجری طرح واریز کند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با یادآوری اینکه واحدهای مسکونی طبق نقشه و دستور کار ارائه شده حداکثر تا شش ماه تکمیل و تحویل مددجویان خواهد شد، افزود: طبق این تفاهم نامه کمیته امداد استان برای هر یک از واحدها به ازای هر متر مربع زیربنا مبلغ ۴۰۰ هزار تومان پرداخت خواهد کرد.

وی گفت: در سال گذشته ۱۷۰ واحد مسکونی برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی توسط بسیج سازندگی ساخته شد.

انتهای پیام/